logo

MATERIAŁY POS, OWIJKI PALETOWE, WOBBLERYOFERUJEMY PEŁNĄ PRZYGOTOWALNIĘ DO PRODUKCJITzw. "bocian" czyli element reklamowy w postaci sztywnego plakatu lub transparentu, znajdujący się na wysięgniku w postaci rurki PCW. Umieszczany głównie pomiędzy towarem na palecie, tworzącej tzw. "wyspę paletową". Przyciąga uwagę Klientów i oferuje dodatkową przestrzeń na komunikację marketingową. Standardowo produkowane przez nas "bociany" wykonane są z kartonu o gramaturze 300g. Zadruk w pełnym kolorze z obu stron. Dzięki produkcyjnej maszynie druku cyfrowego firmy Konika Minolta posiadamy możliwość produkcji z podziałem na różne grafik. Umożliwia to wykonanie nakładu całościowego np. 1000 szt. z podziałem na 5 x 200 w różnych szatach graficznych.
Wewnątrz kartonowej nakładki znajduje się kartonowa zapinka umożliwiająca montaż rurki i utrzymanie plakatu na odpowiedniej wysokości. Podstawa nie jest wymagana w przypadku zatowarowania palety ciężkimi artykułami. W przeciwnym wypadku montujemy stopę z PCW.
Degustator PCW, to niezwykle wygodne rozwiązanie dla prowadzonych akcji degustacyjnych lub w miejscach gdzie prowadzone jest rozdawanie ulotek ewentualnie prowadzonej loterii. Degustator głównie wykonany jest w całości z tworzywa PCW. Istnieje możliwość wykonania dodatkowego blatu z płyty meblowej, np. gdy podczas degustacji wykorzystywany jest podgrzewacz lub ekspres do kawy. Wykonujemy również degustatory w całości wykonane z płyty meblowej lub aluminiowych płyt kompozytowych. Cała powierzchnia degustatora może być zadrukowana.
W naszej ofercie znajdują się również displaye kartonowe lub z tworzywa. Displaye to niezwykle efektowne rozwiązanie jeśli chodzi o prezentację lub sprzedaż produktu bezpośrednio z lady. Tego typu stojaczki stosowane są do sprzedaży zapachów samochodowych, zapalniczek lub butelek małej pojemności. W zależności od budżetu lub okresu eksploatacji takiego display'a, wykonujemy je z kartonu lub tektury kaszerowanej lub z tworzywa HIPS. W ramach produkcji dispaly z tworzywa, oferujemy naszym Klientom konfekcję asortymentową w postaci zatowarowania displaya, zgrzania w folii termokurczliwej oraz zapakowania do pudełka kartonowego. Klient otrzymuje w tedy pełnowartościowy zestaw gotowy do dystrybucji.
Ekspozytory wolnostojące z koszyczkami na ulotki. Wykonane z tworzywa PCW, PMMA lub płyty kompozytowej potocznie zwanej dibondem. Tego typu ekspozytory mają bardzo indywidualny kształt, są wykonywane pod projekt. Całość może być zadrukowana lub lakierowana z naniesionymi logotypami z folii ploterowej. Głównym elementem konstrukcyjnym jest szkielet aluminiowy lub stalowy w zależności od obciążenia i użytych materiałów. Czasami w ekspozytorze instalowane jest podświetlenie LED dla podkreślenia jego walorów wizualnych.
Ekspozytor wolnostojący w postaci reklamowanego produktu. To konstrukcja wolnostojąca lub element zastępujący zwykłego "bociana". W przypadku konstrukcji wolnostojącej, ekspozytor zaopatrzony jest w dociążoną stopę, utrudniającą jego przypadkowe przewrócenie. Górna część to tzw. bryła produktowa. Może to być wariant ekonomiczny w postaci płytek PCW łączonych na zakładkę lub w wersji droższej wytłoczka z zadrukiem. Ekspozytory na ogół przygotowywane są w sposób umożliwiający ich spakowanie do kartonu i dystrybucję jako rozłożone elementy. Są składane dopiero w miejscu docelowym
Instrukcje i materiały personalizowane dla handlowców. Plany i wykazy towarowe.
Tzw. "potykacze" przeznaczone na plakaty B3, B2 i B1
Przewodnik dla merchandiser'ów. Wydajemy je w bardzo poręcznej formie, umożliwiającej przenoszenie w kieszeni. Solidne wykonanie poprzez druk całości na tworzywie i oprawa w stalową śrubę introligatorską powodują, że przewodnik jest przez cały okres eksploatacji w świetnej formie :-)
Regały kartonowe, produktowe.
Shelfstoppery, w wersji papierowej lub PCW.