logo

Wykładziny

Wykonujemy wykładziny dekoracyjne z zadrukiem reklamowym. Są to produkcje głównie na potrzeby stoisk targowych, eventów lub konferencji. Oferowane przez nas wykładziny to markowe produkty PCW firmy Tarkett, na które nanosimy wydruk techniką UV. Następnie wykładzina jest pokrywana laminatem zabezpieczającym oraz antypoślizgowym. Maksymalna szerokość wykładziny z zadrukiem to 200 cm. Długość 20 mb. Okres trwałości ok 3 miesiące eksploatacji. Sposób montażu poprzez taśmę samoprzylepną do podłoża. Wykładzina ma grubość ok 2,0 mm więc doskonale maskuje ewentualne nierówności lub łączenia płyt OSB na podbudowie podłogowej.

Wykładzina podłogowa dekoracyjna może być idealnym rozwiązaniem do wskazania ciągów komunikacyjnych lub wysepek podczas konferencji lub eventów. Ułatwia zachowanie czystości i przejrzystości obiektu, w którym odbywa się impreza. Łatwa i szybka do usunięcia po zakończeniu użytkowania.

W rozwiązaniach ekonomicznych wykonujemy naklejki podłogowe laminowane. Ich atutem jest niska cena jednak należy pamiętać, że nie maskują nierówności podłogowych oraz nadają się do aplikacji na gładkie i czyste powierzchnie takie jak kafelki lub gumoleum.