Współpraca dla sieci handlowych.

Chcielibyśmy zainteresować Państwa możliwością współpracy w zakresie produkcji materiałów reklamowych POS (Point of Sale). Jesteśmy producentem reklam obiektowych. Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku. W kwestii reklam zapewniamy pełną obsługę począwszy od projektu a kończąc na realizacji. Dodatkowym atutem jaki pojawia się przy współpracy z nami jest zapewnienie obsługi informatycznej w zakresie kontaktu B2B. Udostepniamy naszym Klientom dedykowaną aplikację do zamawiania i kontrolowania realizacji w zakresie zamawianych reklam. Program umożliwia dokładne planowanie dostaw, ich zawartości i zarządzania plikami graficznymi. Produkowane przez nas materiały spełniają wysokie normy jakościowe. Druk odbywa się na renomowanym sprzęcie Agfa, Roland, Konica-Minolta. Obróbka materiałów realizowana jest na wydajnych automatach laminacyjnych i tnących a konfekcja i pakowanie wykonywana jest przez wyspecjalizowany i doświadczony zespół. Gwarantujemy wysoką jakość, skuteczność i terminowość realizacji.
Teraz trochę informacja na temat systemu B2B BAFA AdverGem ver. 3.2 Aplikacja umożliwia składanie zamówień bezpośrednio w firmie BAFA Sp. z o.o. Wykonujemy pełną konfigurację w oparciu o wprowadzone dane sklepów, kierowników tych sklepów, produktów czyli reklam oraz plików graficznych z których są wykonywane zlecenia. System umożliwia kontrolę na jakim etapie jest aktualnie produkcja, które pozycje zostały już wykonane lub wysłane i do jakich lokalizacji. Automatycznie wysyłane jest powiadamianie, o wejściu zlecenia i zmiany jego statusów. Przypisane uprawnienia dla różnych grup użytkowników. Powiadamianie o zmianie w grafice konkretnego produktu lub zmianie w ilości zamówienia. Możliwość szybkiego domówienia ze względu na wystąpienie braków lub uszkodzeń na sklepach i wiele innych. To tylko fragment możliwości, jakie daje nasz system a które znacznie ułatwiają i przyśpieszają pracę w kontakcie z agencją.
oprogramowanie do zamawiania materiałów POS

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: 502 045 865

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:00 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

KIEROWCA

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Dariusz Olczak
darek@bafa.pl


Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl

Anna Wójciak
a.wojciak@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl