Druk na powierzchniach płaskich Braille'm, tyflografika.

Otwórz Drzwi do Wyjątkowego Świata Druku: Dotknij Druk - Twórcza Drunarnia Brajlowska. Kontakt biuro@bafa.pl tel: +48 502 045 865
W sercu naszej działalności znajduje się pasja do projektowania i produkcji tablic tyflograficznych, które są wyjątkowo zaprojektowane z myślą przede wszystkim o osobach niewidomych. Nasze grafiki nie tylko służą funkcji, ale także przyciągają wzrok, dzięki starannie przemyślanej estetyce, która jest równie atrakcyjna dla osób widzących. Na przykład, napisy w języku brajla subtelnie ukrywają się pod standardowymi napisami, podczas gdy grafiki, takie jak zdjęcia, posiadają wypukłości, które wyznaczają najważniejsze elementy, umożliwiając łatwe zrozumienie treści.
Jeśli jesteś zafascynowany światem tyflografiki, grafiki, druku wypukłego, tablic brajlowskich i innych projektów, które są głównie dostosowane do potrzeb osób niewidomych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przekrocz próg do świata, gdzie dotyk staje się kluczem do odkrywania wyjątkowych treści. Dotknij Druk - Twoje drzwi do nowatorskich doświadczeń w świecie dotykowych mediów.
Świadczymy usługi nadruku wypukłego na powierzchniach płaskich, twardych lub elastycznych. Możliwość nadruku znakami Braille'a na materiałach powierzonych lub produkcja gotowych elementów np: tabliczki wyznaczające pomieszczenia, strefy lub lokale, wejścia. Materiały informacyjne lub ostrzegawcze. Z racji technologii nadruk znaków Braille'a wykonujemy na przedmiotach mających powierzchnie płaskie. Głównie są to tablice PCW, aluminium, dibond. Mogą to być również kartony sztywne typu mikrofala lub tektura introligatorska oklejana.
• tablice lokalizacji pomieszczeń z opisem Braile'a
• naklejki z opisem Braile'a
• pudełka z opisem Braile'a
• maty na biurko z tekstem Braile'a
Dodatkowo do tabliczek z nadrukiem brajlowskim możemy dodać tokeny NFC.
przykładowe tabliczki z Brailem

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl