Cięcie laserem

Oferujemy usługowe cięcie laserem o mocy 90W. 

Ploter laserowy o powierzchni roboczej 120 x 90 cm tnie materiały takie jak plastik, drewno, płyty HIPS (utwardzany polistyren), pleksi, bambus, skóra naturalna i eko-skóra, tkaniny, papier, karton, laminaty, korek, guma. Urządzenie umożliwia również grawerowanie na wymienionych materiałach ale też na lakierowanych powierzchniach metalowych. Ponadto oferujemy szeroki zakres specjalistycznych materiałów do laserowania m.in. takich jak: kolorowe laminaty grawerskie, tabliczki znamionowe, gumy grawerskie, prefabrykowane zawieszki i tabliczki, samoprzylepne folie do grawerowania, tworzywa do suchych stempli i wiele innych.

Duża precyzja urządzenia pozwala nam na wycinanie bardzo małych detali i grawerowanie niewielkich oznaczeń. Pozwala to m. in. nie tylko na wykonanie ale też znakowanie drobnych detali.
Za pomocą plotera laserowego CNC jesteśmy również w stanie wykonać nietypowe elementy pamiątkowe i dekoracyjne jak dyplomy, statuetki, certyfikaty, podziękowania indywidualne lub firmowe. Stosując łączenie różnych technik takich jak druk solventowy, druk UV, wycinanie i frezownaie CNC z szerokim spektrum materiałów możemy dodatkowo  uszlachetnić nasze realizacje. 

Szczególnie modne w ostatnim czasie są wycinane laserowo elementy dekoracyjne wnętrz, głównie z lustra akrylowego i plexi barwionej. Mogą to być różnego rodzaju znaki graficzne, kształty czy napisy przyklejane na ścianę, meble, lustra czy inne powierzchnie płaskie.

Świadczymy również usługowe wycinanie laserem dla branży modelarskiej. Głównie jest to wycinanie z tektury litej i specjalnej sklejki modelarskiej o niskim współczynniku deformacji i wysokim gatunku (sklejka bezsękowa). Modelarze szczególnie cenią sobie te realizacje ze względu na szybką możliwość wykonania dowolnej ilości własnych i niepowtarzalnych elementów.

(edt PG)
druk_uv_gel_tkaniny

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl