Cięcie laserem

Oferujemy usługowe cięcie laserem o mocy 90W. 

Ploter laserowy o powierzchni roboczej 120 x 90 cm tnie materiały takie jak plastik, drewno, płyty HIPS (utwardzany polistyren), pleksi, bambus, skóra naturalna i eko-skóra, tkaniny, papier, karton, laminaty, korek, guma. Urządzenie umożliwia również grawerowanie na wymienionych materiałach ale też na lakierowanych powierzchniach metalowych. Ponadto oferujemy szeroki zakres specjalistycznych materiałów do laserowania m.in. takich jak: kolorowe laminaty grawerskie, tabliczki znamionowe, gumy grawerskie, prefabrykowane zawieszki i tabliczki, samoprzylepne folie do grawerowania, tworzywa do suchych stempli i wiele innych.

Duża precyzja urządzenia pozwala nam na wycinanie bardzo małych detali i grawerowanie niewielkich oznaczeń. Pozwala to m. in. nie tylko na wykonanie ale też znakowanie drobnych detali.
Za pomocą plotera laserowego CNC jesteśmy również w stanie wykonać nietypowe elementy pamiątkowe i dekoracyjne jak dyplomy, statuetki, certyfikaty, podziękowania indywidualne lub firmowe. Stosując łączenie różnych technik takich jak druk solventowy, druk UV, wycinanie i frezownaie CNC z szerokim spektrum materiałów możemy dodatkowo  uszlachetnić nasze realizacje. 

Szczególnie modne w ostatnim czasie są wycinane laserowo elementy dekoracyjne wnętrz, głównie z lustra akrylowego i plexi barwionej. Mogą to być różnego rodzaju znaki graficzne, kształty czy napisy przyklejane na ścianę, meble, lustra czy inne powierzchnie płaskie.

Świadczymy również usługowe wycinanie laserem dla branży modelarskiej. Głównie jest to wycinanie z tektury litej i specjalnej sklejki modelarskiej o niskim współczynniku deformacji i wysokim gatunku (sklejka bezsękowa). Modelarze szczególnie cenią sobie te realizacje ze względu na szybką możliwość wykonania dowolnej ilości własnych i niepowtarzalnych elementów.

(edt PG)

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl