Wydruk obrazów

Obraz na płótnie to świetny sposób na aranżację wnętrza, zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i przestronnym domu. Naciągnięty na solidną, drewnianą ramę płócienny wydruk świetnie prezentuje się w salonie, przedpokoju czy sypialni, pełniąc funkcję estetyczną, wzruszając oraz przywołując wiele wspomnień. Fotoobraz jest bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych, a doskonałe odwzorowanie szczegółów i świetne nasycenie kolorów przyciąga wzrok Twoich gości. Stworzenie takiego dzieła nie należy do skomplikowanych zadań – wystarczy pobrać funkcjonalny edytor lub skorzystać z narzędzi dostępnych na stronie internetowej. Chcesz wyeksponować rodzinną fotografię, na której znajdują się wszyscy Twoi bliscy? A może wolisz przenieść na płótno krajobraz, który widziałeś podczas zagranicznej wycieczki? Po co kupować gotowe obrazy, kiedy możesz sięgnąć do własnych zbiorów i zaprezentować gościom trwały wydruk swoich zdjęć na płótnie.

Jakie wydruki na płótnie są najbardziej popularne? Fotoobrazy dostępne są w wielu wariantach, więc z pewnością wybierzesz produkt idealny dla siebie. Szeroka gama obrazów od 20x60 cm, aż do 40x120 cm zachwyci każdego konesera fotografii. Chcesz idealnie wyeksponować symetrię zdjęcia, które wykonałeś podczas zwiedzania zabytków sakralnych? Wybierz kwadratowy format w rozmiarze od 30 do 60 cm, a Twoja domowa galeria zachwyci wszystkich gości. A może jesteś fotografem-amatorem, który szczególnym sentymentem darzy malownicze krajobrazy? Magię takich zdjęć doskonale odda format panoramiczny, który wyeksponuje zarówno ukwiecone łąki, jak i widok miejskiej aglomeracji nocą. Wybieraj swobodnie i dopasuj rozmiar do swoich potrzeb.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl