logo

DRUK UV

Druk UV – Łódź

Świadczymy usługi z zakresu druku UV na renomowanej maszynie AGFA Anapurna M2050. Drukujemy wszystkimi kolorami, włącznie z użyciem koloru białego.
Dzięki zastosowaniu białego koloru możemy tworzyć druki na podłożach ciemnych oraz bezbarwnych takich jak folia transparentna lub szkło.

To rozwiązanie umożliwia nam szczególnie dziś popularne zadruki dekoracyjne na szkle ściennym do kuchni lub łazienek, gdzie łączą się funkcje dekoracyjne wraz z funkcjonalnymi, dlatego tak ważna jest jakość druku. Druk na szkle to szczególnie trudne zlecenia ze względu na bardzo wymagające podłoże, jeśli chodzi o przyczepność farby. Powierzchnie szklane wymagają użycia specjalistycznych primerów i baz, umożliwiających wiązanie farby ze szkłem. Jednak druk UV jest znany z trwałości oraz z braku potrzeby używania dodatkowych nośników. Co więcej, nie tylko szkło może zostać zadrukowane tą metodą – oferujemy również nadruki na foliach czy PCV. Jako specjaliści w swojej dziedzinie możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usługi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w druku UV, dlatego zawsze służą radą i pomysłami.