logo

MATERIAŁY POS, OWIJKI PALETOWE, WOBLERY REKLAMOWE


bocian kartonowy reklamowy Tzw. "bocian" czyli element reklamowy w postaci sztywnego plakatu lub transparentu, znajdujący się na wysięgniku w postaci rurki PCW. Umieszczany głównie pomiędzy towarem na palecie, tworzącej tzw. "wyspę paletową". Przyciąga uwagę Klientów i oferuje dodatkową przestrzeń na komunikację marketingową. Standardowo produkowane przez nas "bociany" wykonane są z kartonu o gramaturze 300g. Zadruk w pełnym kolorze z obu stron. Dzięki produkcyjnej maszynie druku cyfrowego firmy Konika Minolta posiadamy możliwość produkcji z podziałem na różne grafik. Umożliwia to wykonanie nakładu całościowego np. 1000 szt. z podziałem na 5 x 200 w różnych szatach graficznych.
Wewnątrz kartonowej nakładki znajduje się kartonowa zapinka umożliwiająca montaż rurki i utrzymanie plakatu na odpowiedniej wysokości. Podstawa nie jest wymagana w przypadku zatowarowania palety ciężkimi artykułami. W przeciwnym wypadku montujemy stopę z PCW.
degustator dla hostessy Degustator PCW, to niezwykle wygodne rozwiązanie dla prowadzonych akcji degustacyjnych lub w miejscach gdzie prowadzone jest rozdawanie ulotek ewentualnie prowadzonej loterii. Degustator głównie wykonany jest w całości z tworzywa PCW. Istnieje możliwość wykonania dodatkowego blatu z płyty meblowej, np. gdy podczas degustacji wykorzystywany jest podgrzewacz lub ekspres do kawy. Wykonujemy również degustatory w całości wykonane z płyty meblowej lub aluminiowych płyt kompozytowych. Cała powierzchnia degustatora może być zadrukowana.
display kartonowy W naszej ofercie znajdują się również displaye kartonowe lub z tworzywa. Displaye to niezwykle efektowne rozwiązanie jeśli chodzi o prezentację lub sprzedaż produktu bezpośrednio z lady. Tego typu stojaczki stosowane są do sprzedaży zapachów samochodowych, zapalniczek lub butelek małej pojemności. W zależności od budżetu lub okresu eksploatacji takiego display'a, wykonujemy je z kartonu lub tektury kaszerowanej lub z tworzywa HIPS. W ramach produkcji dispaly z tworzywa, oferujemy naszym Klientom konfekcję asortymentową w postaci zatowarowania displaya, zgrzania w folii termokurczliwej oraz zapakowania do pudełka kartonowego. Klient otrzymuje w tedy pełnowartościowy zestaw gotowy do dystrybucji.
ekspozytor reklamowy Ekspozytory wolnostojące z koszyczkami na ulotki. Wykonane z tworzywa PCW, PMMA lub płyty kompozytowej potocznie zwanej dibondem. Tego typu ekspozytory mają bardzo indywidualny kształt, są wykonywane pod projekt. Całość może być zadrukowana lub lakierowana z naniesionymi logotypami z folii ploterowej. Głównym elementem konstrukcyjnym jest szkielet aluminiowy lub stalowy w zależności od obciążenia i użytych materiałów. Czasami w ekspozytorze instalowane jest podświetlenie LED dla podkreślenia jego walorów wizualnych.
ekspozytor reklamowy Ekspozytor wolnostojący w postaci reklamowanego produktu. To konstrukcja wolnostojąca lub element zastępujący zwykłego "bociana". W przypadku konstrukcji wolnostojącej, ekspozytor zaopatrzony jest w dociążoną stopę, utrudniającą jego przypadkowe przewrócenie. Górna część to tzw. bryła produktowa. Może to być wariant ekonomiczny w postaci płytek PCW łączonych na zakładkę lub w wersji droższej wytłoczka z zadrukiem. Ekspozytory na ogół przygotowywane są w sposób umożliwiający ich spakowanie do kartonu i dystrybucję jako rozłożone elementy. Są składane dopiero w miejscu docelowym
przykładowa instrukcja papierowa Instrukcje i materiały personalizowane dla handlowców. Plany i wykazy towarowe. Wykonywane, głównie w procesie tzw. "druku na żądanie". Jest to druk cyfrowy w dowolnym nakładzie, nawet od jednej sztuki. Projektujemy lub składamy na podstawie dostarczonych materiałów. Broszury w różnych formatach i różnej formie oprawy. Zamykane, plombowane lub znakowane. Pełna konfekcja i dystrybucja do wybranych lokalizacji w określonych terminach.
kartonowy potykacz reklamowy Tzw. "potykacze" przeznaczone na plakaty B3, B2 i B1. Są to przestrzenne elementy umożliwiające wkładanie do nich plakatów. Dzięki łatwemu sposobowi ich umieszczania szybko wymienimy plakat. Głównie produkowane przez nas potykacze, wykonywane są z tworzywa PCW. Wykonujemy również, potykacze restauracyjne z drewna. Lakierujemy je w dowolnym kolorze i wycinamy górne części w dowolnym kształcie. Na potykaczach drewnianych wykonujemy grawer ozdobny, np. napisy lub logo restauracji.
folderek reklamowy Przewodnik dla merchandiser'ów. Wydajemy je w bardzo poręcznej formie, umożliwiającej przenoszenie w kieszeni. Solidne wykonanie poprzez druk całości na tworzywie i oprawa w stalową śrubę introligatorską powodują, że przewodnik jest przez cały okres eksploatacji w świetnej formie :-)
owijka paletowa Owijki paletowe wykonywane w dwóch technologiach. Pierwsza i najbardziej popularna to kaszerowanie czyli wyklejanie arkuszy z zadrukiem na podłożu z tektury falistej. Druga to wersja ekonomiczna, łączenie arkuszy z zadrukiem poprzez folię laminacyjną. W tym przypadku owijka jest cienka. Jej grubość stanowią arkusze papieru kredowego z folią.
shelfstopper reklamowy Shelfstoppery, w wersji papierowej lub PCW. To jeden z topowych produktów wykonywany w największych ilościach.
kartonowa nakładka na bramkę sklepową Nakładki na bramki sklepowe kartonowe lub z tworzywa. W zależności od nakładu druk offsetowy, cyfrowy atramentowy lub UV. Dowolny format i kształt. Możliwość wklejania różnych dodatków np. kieszonek na ulotki, płaskich urn na losy lub ankiety. Nakładki dostarczane są w postaci złożonej na płasko. Elementy dodatkowe oddzielnie, podklejone taśmą i przystosowane do szybkiego montażu. Dostępne surowce dla tego produktu to karton 350g, tektura falista, PCW.
wobler reklamowy Wobler reklamowy - Element mocowany do krawędzi regału sklepowego za pomocą przeźroczystego paska PCW z taśmą przylepną. Na ogół wykonany z kartonu uszlachetnionego folią błyszczącą. Występuje również w wersji z tworzywa. Możliwość wykonania dowolnych kształtów. Format ograniczony wagą, tak aby pasek był w stanie go utrzymać.
kartonowa urna konkursowa Kartonowa urna konkursowa lub loteryjna. Wykonanie z kartonu typu mikrofala. Oklejka poprzez kaszerowanie z wydrukiem na folii. Druk offsetowy lub cyfrowy w zależności od nakładu lub terminu realizacji. Dostępne określone formaty z gotowych wykrojników. Prosimy pytać na justyna@bafa.pl Dostarczane w postaci rozłożonej na płasko. Przystosowane do szybkiego złożenia poprzez odbezpieczenie taśm samoklejących w denku i pokrywie.
shelfliner reklamowy Shelfliner czyli listwa kartonowa przy półkowa. Wykonana z długiej taśmy kartonowej. Możliwość wykonania listwy z podklejoną taśmą silikonową do bezpośredniej aplikacji na krawędzi półki. Dzięki specjalnej taśmie istnieje możliwość łatwego usunięcia bez pozostawienia śladów po kleju. Wykonujemy również listwy cenowe z tworzywa.