Frezowanie

Frezowanie jest to obróbka ubytkowa realizowana przy pomocy narzędzi wieloostrzowych zwanych frezami. Ruch główny obrotowy wykonuje narzędzie którym może być frez monolityczny lub głowica frezowa. Ruch posuwowy najczęściej wykonuje przedmiot obrabiany zamontowany na stole frezarki. W niektórych przypadkach ruch ten może wykonywać także narzędzie lub jednocześnie przedmiot obrabiany i narzędzie. Charakterystyczną cecha frezowania, odmienną od toczenia, wiercenia czy strugania jest okresowa tzn. przerywana praca ostrzy narzędzia przy zmiennej geometrii warstwy skrawanej. Frezowanie znajduje zastosowanie w obróbce praktycznie wszystkich rodzajów powierzchni bez względu na ich kształt. Frezowanie możliwe jest do stosowania w bardzo szerokim zakresie wymiarowym przedmiotów obrabianych oraz narzędzi stosowanych w jego trakcie.

Zakres materiałów przeznaczonych do frezowania jest bardzo szeroki, a obejmuje on:
- PCV
- Plexi
- Płyty MDF i HDF
- Dibound
- Aluminium 

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl