Frezowanie

Frezowanie jest to obróbka ubytkowa realizowana przy pomocy narzędzi wieloostrzowych zwanych frezami. Ruch główny obrotowy wykonuje narzędzie którym może być frez monolityczny lub głowica frezowa. Ruch posuwowy najczęściej wykonuje przedmiot obrabiany zamontowany na stole frezarki. W niektórych przypadkach ruch ten może wykonywać także narzędzie lub jednocześnie przedmiot obrabiany i narzędzie. Charakterystyczną cecha frezowania, odmienną od toczenia, wiercenia czy strugania jest okresowa tzn. przerywana praca ostrzy narzędzia przy zmiennej geometrii warstwy skrawanej. Frezowanie znajduje zastosowanie w obróbce praktycznie wszystkich rodzajów powierzchni bez względu na ich kształt. Frezowanie możliwe jest do stosowania w bardzo szerokim zakresie wymiarowym przedmiotów obrabianych oraz narzędzi stosowanych w jego trakcie.

Zakres materiałów przeznaczonych do frezowania jest bardzo szeroki, a obejmuje on:
- PCV
- Plexi
- Płyty MDF i HDF
- Dibound
- Aluminium 

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl


Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl