Kasetony reklamowe LED

Zapytania: jakub@bafa.pl tel. 501-21-88-87
Jesteśmy bezpośrednim producentem kasetonów reklamowych LED w profilu aluminiowym. Wykonujemy kasetony z frontem plexi lub z licem naciąganym PCW. Pełen zakres usług, począwszy od projektu, poprzez wykonanie a kończąc na montażu. 
W naszej ofercie znajdują się następujące kasetony:
1. Kaseton plexi aluminiowy standard
2. Kaseton typu semafor standard
3. Kaseton napinany standard
4. Kaseton SLIM
5. Kaseton napinany w ramie lakierowanej
6. Kaseton typu semafor owalny
7. Kaseton reklamowy z licem aluminiowym
8. Kaseton semafor z licem aluminiowym
9. Kaseton semafor SLIM z licem aluminiowym
10. Kaseton z licem aluminiowym + litery 3D
11. Kaseton z licem aluminiowym SLIM
12. Litery reklamowe blokowe LED, blacha + plexi
13. Litery reklamowe blokowe LED, PCW + plexi
14. Litery styrodurowe
15. Litery styrodurowe + lico plexi
16. Litery styrodur z nadrukiem na licu
17. Kaseton w dowolnym kształcie
18. Tablica reklamowa 3D
19. Reklama neonowa - flexi LED

Produkowane przez nas kasetony reklamowe posiadają markowe zasilacze MW oraz moduły LED firmy LG. Gwarantuje to bez awaryjną pracę w okresie od 3 do 5 lat. Dodatkowo jako opcję możemy umieścić w kasetonie reklamowym moduł z czujnikiem "zmierzchowym", który automatycznie będzie inicjował jego pracę po zaciemnieniu. Wykonujemy montaże na terenie województwa. W przypadku większych inwestycji związanych z re-brandingiem całego lokalu, prowadzimy prace na terenie całego kraju. 
Zapytania prosimy kierować na jakub@bafa.pl
tel. 501-21-88-87 
kasetony i litery reklamowe led

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Marcin Miśkiewicz


Michał Bergman


Dariusz Olczak
Katarzyna Świętosławska

Katarzyna Kapuściak

Kamil Hermer

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl