logo

logo

Witamy w Bafie

ROZUMIEMY, ŻE KAŻDY KLIENT MA SWOJE CELE, I ROŻNE SPOSOBY OSIĄGNIĘCIA SUKCESU. DLATEGO DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZIMY W SPOSÓB INDYWIDUALNY I SŁUCHAMY KLIENTA Z UWAGĄ, BY JAK NAJLEPIEJ WYKONAĆ ZLECONE ZADANIE.

Działamy na rynku reklamy od 1996 roku. Oferujemy szeroko rozumiane usługi reklamowe i poligraficzne. Nasi zadowoleni Klienci znajdują się wśród producentów, firm handlowych oraz zakładów usługowych na terenie całej Polski oraz w krajach Europy. Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół specjalistów z branży marketingu, public-relation, grafiki, poligrafii i informatyki opracuje materiały w pełni umożliwiające promocję Państwa firmy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, gwarantującym doskonałe wykonanie powierzonych zadań.

Produkujemy również wzorniki, próbniki oraz katalogi farb i lakierów na podłożach standardowych oraz dedykowanych. Produkowane przez nas wzorniki mogą być wykonywane zarówno na kartonie lub folii jak i na podłożach typu; drewno, metal, ceramika, silikony, płyta PCW lub MDF. Dokładamy szczególną uwagę do jakości wykonania oraz walorów estetycznych i funkcjonalnych naszych wzorników. Stosowane szerokie spektrum oznakowania próbek, pozwala na oznakowanie elementów naklejkami, sitodrukiem, tampon-drukiem a kończąc na znakowaniu laserem. Mamy duże doświadczenie we wzornikach lakierów samochodowych oraz lakierów do drewna. Realizujemy produkcję począwszy od koncepcji i projektu graficznego, poprzez prototyp a kończąc na finalnej produkcji wysokonakładowej.

Więcej informacji na stronie www.3dprototyp.pl

Zapraszamy do współpracy!