Opakowania i pudełka

Zapytania: jakub@bafa.pl  tel. 501-21-88-87
Oferujemy Państwu szeroką gamę opakowań produktowych, pudełek, kartonów, skrzynek, kasetek introligatorskich, zawieszek, blistrów, opakowań sztancowanych i wycinanych. Wykonujemy opakowania małoformatowe w seriach średnionakładowych. Jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić wdrożenie i wykonać niemalże każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł od projektu, przez druk, konfekcjonowanie po kompletną logistykę do punktów sprzedaży. Szeroka gama używanych przez nas materiałów typowych, takich jak: kartony, tektury, tworzywa sztuczne, folie, kompozyty papierowe, elementy drewniane i drewnopochodne, sznurki, nity, uchwyty i wiele innych oraz materiałów unikatowych (kartony ozdobne, wzbogacenia, elementy wycinane i grawerowane laserowo, personalizacja, numeracja seryjna, druk UV, elementy szklane i ceramiczne i wiele innych) sprawia, że nie ma dla nas pomysłów nie do zrealizowania.
Bogate doświadczenie zdobyte przy tworzeniu opakowań na środki czystości, materiały higieniczne, środki dezynfekujące, wyroby medyczne, artykuły spożywcze, gadżety reklamowe, upominki, zestawy dla handlowców i merchandiserów gwarantuje Państwu wysoką jakość i unikatowość rozwiązań dopasowanych do potrzeb i budżetu.

Ponadto oferujemy niezwykle szeroką  gamę gotowych rozwiązań w zakresie opakowań kartonowych i tekturowych, dostosowanych do międzynarodowych standardów: jakości, certyfikacji środowiskowych, pochodzenia surowca, wymogów logistycznych.
Świadczymy usługi w zakresie kaszerowania usługowego w formacie do B1 oraz usługę kalandrowania folii wzorem. 
Sprawdź nasz pełny katalog opakowań kartonowych.
pudelka_zbiorcze

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl


Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl