Opakowania i pudełka

Zapytania: jakub@bafa.pl  tel. 501-21-88-87
Oferujemy Państwu szeroką gamę opakowań produktowych, pudełek, kartonów, skrzynek, kasetek introligatorskich, zawieszek, blistrów, opakowań sztancowanych i wycinanych. Wykonujemy opakowania małoformatowe w seriach średnionakładowych. Jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić wdrożenie i wykonać niemalże każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł od projektu, przez druk, konfekcjonowanie po kompletną logistykę do punktów sprzedaży. Szeroka gama używanych przez nas materiałów typowych, takich jak: kartony, tektury, tworzywa sztuczne, folie, kompozyty papierowe, elementy drewniane i drewnopochodne, sznurki, nity, uchwyty i wiele innych oraz materiałów unikatowych (kartony ozdobne, wzbogacenia, elementy wycinane i grawerowane laserowo, personalizacja, numeracja seryjna, druk UV, elementy szklane i ceramiczne i wiele innych) sprawia, że nie ma dla nas pomysłów nie do zrealizowania.
Bogate doświadczenie zdobyte przy tworzeniu opakowań na środki czystości, materiały higieniczne, środki dezynfekujące, wyroby medyczne, artykuły spożywcze, gadżety reklamowe, upominki, zestawy dla handlowców i merchandiserów gwarantuje Państwu wysoką jakość i unikatowość rozwiązań dopasowanych do potrzeb i budżetu.

Ponadto oferujemy niezwykle szeroką  gamę gotowych rozwiązań w zakresie opakowań kartonowych i tekturowych, dostosowanych do międzynarodowych standardów: jakości, certyfikacji środowiskowych, pochodzenia surowca, wymogów logistycznych.
Świadczymy usługi w zakresie kaszerowania usługowego w formacie do B1 oraz usługę kalandrowania folii wzorem. 
Sprawdź nasz pełny katalog opakowań kartonowych.
pudelka_zbiorcze

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: 502 045 865

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Roman Majkowski
508 781 129 roman@bafa.pl
(opakowania ekskluzywne, gift-box)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Paweł Lisowski                  Nina Wożniak
505 178 006                          505 178 006
uv@bafa.pl                          uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl
Damian Smoczkiewicz
+48 504 308 556
damian@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Dariusz Olczak
darek@bafa.pl

Adam Grudziński

Dawid Ryński

Krzysztof Jagła


Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl

Aneta Marciniak


WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl