Opakowania premium / Rigid-Box

Zapytania i wyceny na/contact: jakub@bafa.pl tel. +48 501-21-88-87
Ekskluzywne opakowania Premium typu Rigid-Box są idealnym nośnikiem reklamy dla firm poszukujących wyróżnienia swoich produktów, a także wyjątkowym pomysłem na opakowanie sampli lub podarunków firmowych. (Gift Box). Kartonowe pudełka Premium Rigid-Box, pudełka świąteczne lub marketingowe, wykonujemy z najwyższej jakości materiałów typu tektura lita, okleiny introligatorskie papierowe, wykorzystując uszlachetnienia druku, zapewniające niepowtarzalny styl i wygląd pudełka kartonowego. 
Opakowania Premium Rigid-Box produkujemy z tektury litej kaszerowanej, czyli oklejanej w procesie produkcji okleiną drukowaną lub barwną. Taka okleina może być dodatkowo foliowana, złocona lub kalandrowana.
W naszej ofercie znajdą Państwo pudełka z klapą, zamykane na magnez, napy czy ozdobną tasiemkę. Zapewnia to ekskluzywny charakter opakowań Rigid-Box. 
Nasze pudełka Rigid-Box wyróżnia najwyższa jakość wykonania, dobór najlepszych materiałów introligatorskich i projekt dobrany do indywidualnych potrzeb klienta. W nietypowych realizacjach jako okleinę stosujemy np. materiały na bazie tkanin materiałowych, skór eko lub tzw. flock. Dodatkowo do pudełek Premium Rigid-Box wykonujemy wszelkiego rodzaju wkłady kartonowe, piankowe, PCW lub plexi. Dzięki temu pudełko może służyć za wzornik prezenter lub tzw. Gift-box podarunkowy. Istotnym wyróżnieniem na tle konkurencji jest innowacyjna metoda zapisu danych poprzez system NFC. Na życzenie klienta nasze opakowania poza wyjątkowym designem mogą służyć również jako nośnik informacji takich jak reklama, social media, czy udostępnianie informacji typu plakaty interaktywne, wizytówki elektroniczne, filmy instruktażowe, promocje i wiele innych. Wystarczy zbliżyć telefon. Bądź EKO - nie drukuj instrukcji czy też zaproszenia, wykorzystaj technologię na miarę XXI wieku i przechowuj dokumenty produktowe w sieci.
Na pudełkach możemy również umieszczać kod Braille'a.
Przed realizacją przygotowujemy projekt wykonawczy, graficzny oraz wizualizację 3D. Katalog oklein introligatorskich ICMA dostępny pod linkiem. Reklamowy Katalog z pudełkami premium firmy Bafa w wersji PDF dostępny pod linkiem.
Jeśli chcesz zamówić pudełka Premium Rigid-Box lub Gift-boxy, skontaktuj się na jakub@bafa.pl
lub telefonicznie +48 501-21-88-87.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Anita Matusiak
+48 505 178 006
anita@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl

Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl
Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl