logo

KALENDARZE

Jesteśmy producentem kalendarzy reklamowych. Produkujemy kalendarze w edycjach niskonakładowych drukowanych cyfrowo oraz wysokonakładowych offsetowych. Specjalizujemy się głównie w kalendarzach trójdzielnych, zeszytowych, biuwarach oraz kalendarzach magnetycznych. Produkowane przez nas kalendarze trójdzielne charakteryzują się głównie użyciem dobrych surowców czyli papier podkładowy typu Alaska 300g. W wersjach z tzw. „główką wypukłą” używamy jako wypełniacz tektury litej lub na specjalne zamówienie tektury podklejonej pianką dla uzyskania efektu większej wypukłości.

Kalendarze typu „biuwar” to często stosowane wersje w formacie B2 lub A2, wielostronicowe podkłady dzięki, którym Twoi potencjalni klienci mają informację o produktach przez cały rok. Zapewniają one łatwą możliwość prowadzenia notatek dostępnych pod ręką.

Kalendarze zeszytowe w oprawie spiralnej to kolejne ciekawe rozwiązanie naszej firmy. Występują głównie w formacie A5 lub A4 w wersjach z układem jeden dzień na stronie. Wewnątrz takiego kalendarza można umieścić spersonalizowane informacje lub przekładki ze stronami reklamowymi. Bardzo ceniony element reklamowy jako podarunek dla Państwa Klientów.

Kalendarzyki magnetyczne, szczególnie popularne w ostatnim czasie. To tak zwane magnesy lodówkowe. Możemy je produkować w wersji wielostronicowej, z odrywanymi karteczkami. Za pomocą specjalnego podkładu magnetycznego, przyczepimy je w łatwy sposób do wszystkiego co metalu o właściwościach magnetycznych.

Do zapoznania się z pełną ofertą kalendarzy reklamowych zapraszamy na naszą oddzielną stronę http://bafa.nazwa.pl/kalendarzowo/

Zapraszamy do zapoznania sie pęłną ofertą naszej drukarni - Druk cyfrowy, na PCV oraz szkło dekoracyjne - drukarnia cyfrowa Łódź.