logo

OWIJKI PALETOWE miękkie i twarde

OWIJKI PALETOWE JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI!

tel. 512 250 060, t.rola@bafa.pl

Produkujemy owijki paletowe w szerokości od 30 do 80 cm i długości od 450 cm do 2000 cm. Owijki wykonane są z tektury falistej miękkiej, kaszerowane czyli oklejane wydrukiem kolorowym wykonanym na kartonie lub papierze kredowym. Jako opcja stosuje się dodatkowe elementy uszlachetniające takie jak lakier UV lub folia. Solidne i wytrzymałe ze względu na swoją grubość. Są idealnym rozwiązanie do oznaczeń produktów ustawianych na paletach w sklepach lub hurtowniach. Standardowe wysokości to 48 cm i 68 cm. Do jednej euro-palety potrzebne jest 4,5 mb owijki. Owijki krótkie jedno-paletowe podklejone są taśmą obustronną w pionie, na końcach owijki, natomiast owijki długie podklejone są taśmą wzdłuż wstęgi na górze i dole. Dzięki temu odcinając potrzebną ilość owijki paletowej możemy ją zakleić bezpośrednio na palecie.

zdjęcie czerwonej owijki paletowej
zdjęcie owijki woseby
zdjęcie zielonej owijki paletowej
zdjęcie owijki paletowej beckers


owijki paletowe
Poniżej przedstawiono szablon służący do planowania grafiki na jednym powtarzalnym panelu graficznym owijki.
Dzięki odpowiedniemu układowi grafiki powstanie jednolity obraz na owijce paletowej. wymiarowka owijki paletowej

OWIJKI PALETOWE TWARDE

Wykonane z PCW lub tektury litej

Wykonujemy również owijki paletowe w postaci narożników z tworzywa PCW lub tektury falistej. W przypadku tworzywa PCW 3 mm, nadruk nanoszony jest techniką druku UV, natomiast tektuta falista jest oklejana wydrukiem arkuszowym.
Należy pamiętać, że kartonowa owijka paletowa jest produktem o krótkim cyklu użytkowania i służy głównie ekspozycji do momentu sprzedaży całego towaru z palety. Struktura kartonu stosowanego przy jej produkcji uwidacznia się na warstwie graficznej zewnętrznej i jest naturalnym efektem w tego typu realizacjach. Pasowanie grafiki na arkuszach jest w tolerancji 3 mm i wynika z cyklu technologicznego. Opcjonalnie świadczymy usługi konfekcjonowania wyprodukowanych przez nas owijek paletowych z innymi materiałami POS dosłanymi przez Zamawiającego. Posiadamy zgrzewarkę folii termokurczliwej, dzięki czemu mamy możliwość wykonywania zestawów POS+owijka lub POS+owijka+nagrody. Całość zestawów możemy adresować w konkretne lokalizacje. Na życzenie Klienta, paczki oznaczamy taśmą lub naklejkami z logiem Zamawiającego. Do transportu owijki ustawiane są w pionie na palecie. Załadunek owijek jest więc możliwy do wysokości 165 cm.