Przyłbice ochronne przyciemniane

Przyłbica poliwęglanowa twarda mająca na celu zwiększenie ochrony przed przypadkową infekcją dokonaną drogą kropelkową. Może być stosowana jako dodatkowy element wraz z maseczką higieniczną lub oddzielnie jako zabezpieczenie pośrednie. Dodatkowo pełni ochronę przed drobnymi urazami mechanicznymi. Możliwość znakowania poprzez nadruk logo. 
Dla pracowników branży budowlanej oraz osób wykonujących prace na zewnątrz oferujemy przyłbice ochronne w wersji Silver oraz Black_Overo w różnych stopniach przyciemnienia oraz z zabezpieczeniem przed promieniami UV i promieniowaniem termicznym. Ograniczają one nagrzewanie twarzy jednocześnie zwiększając komfort pracy. Warstwa zabezpieczająca posiada atest PZH
• elastyczna szyba akrylowa
• szeroka regulowana opaska
• dystans czołowy z miękkiej pianki 

Przyłbica jasna bez nadruku:
od 10 do 100 szt. - 33,00 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 28,00 PLN/szt.
pow 500 szt. - 26,00 PLN/szt.
Przyłbica jasna z nadrukiem indywidualnym:
od 10 do 100 szt. - 35,00 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 29,95 PLN/szt.
pow 500 szt. - 28,00 PLN/szt.
Przyłbica przyciemniana bez nadruku indywidualnego:
od 10 do 100 szt. - 49,00 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 44,00 PLN/szt.
pow 500 szt. - 38,00 PLN/szt.
Przyłbica przyciemniana z nadrukiem indywidualnym:
od 10 do 100 szt. - 51,00 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 46,00 PLN/szt.
pow 500 szt. - 40,00 PLN/szt.
* - podane kwoty są cenami netto, bez VAT 23%
Przyłbice dostarczane są w postaci rozłożonej, 
wraz z instrukcją - 3 kroki.

Dostępne stopnie przyciemnienia:
R50 Silver - redukcja promieni słonecznych 58%. Przepuszczalność światła 50%
R30 Silver - redukcja promieni słonecznych 68%. Przepuszczalność światła 30%
R20 Silver - redukcja promieni słonecznych 76%. Przepuszczalność światła 17,5%

przyłbica ochronna przyciemniana

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl


Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl