Przyłbice ochronne przyciemniane

Przyłbica poliwęglanowa twarda mająca na celu zwiększenie ochrony przed przypadkową infekcją dokonaną drogą kropelkową. Może być stosowana jako dodatkowy element wraz z maseczką higieniczną lub oddzielnie jako zabezpieczenie pośrednie. Dodatkowo pełni ochronę przed drobnymi urazami mechanicznymi. Możliwość znakowania poprzez nadruk logo. 
Dla pracowników branży budowlanej oraz osób wykonujących prace na zewnątrz oferujemy przyłbice ochronne w wersji Silver oraz Black_Overo w różnych stopniach przyciemnienia oraz z zabezpieczeniem przed promieniami UV i promieniowaniem termicznym. Ograniczają one nagrzewanie twarzy jednocześnie zwiększając komfort pracy. Warstwa zabezpieczająca posiada atest PZH
• elastyczna szyba akrylowa
• szeroka regulowana opaska
• dystans czołowy z miękkiej pianki 

Przyłbica jasna bez nadruku:
od 10 do 100 szt. - 39,60 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 33,60 PLN/szt.
pow 500 szt. - 31,20 PLN/szt.
Przyłbica jasna z nadrukiem indywidualnym:
od 10 do 100 szt. - 42,00 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 35,95 PLN/szt.
pow 500 szt. - 33,60 PLN/szt.
Przyłbica przyciemniana bez nadruku indywidualnego:
od 10 do 100 szt. - 58,80 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 52,80 PLN/szt.
pow 500 szt. - 45,60 PLN/szt.
Przyłbica przyciemniana z nadrukiem indywidualnym:
od 10 do 100 szt. - 61,20 PLN/szt.
od 101 do 500 szt. - 55,20 PLN/szt.
pow 500 szt. - 48,00 PLN/szt.
* - podane kwoty są cenami netto, bez VAT 23%
Przyłbice dostarczane są w postaci rozłożonej, 
wraz z instrukcją - 3 kroki.

Dostępne stopnie przyciemnienia:
R50 Silver - redukcja promieni słonecznych 58%. Przepuszczalność światła 50%
R30 Silver - redukcja promieni słonecznych 68%. Przepuszczalność światła 30%
R20 Silver - redukcja promieni słonecznych 76%. Przepuszczalność światła 17,5%

przyłbica ochronna przyciemniana

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Wyceny opakowań Rigid-Box, wzorników, segregatorów
+48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Dariusz Olczak
darek@bafa.pl

Dawid Ryński

Krzysztof Jagła
Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl

Aneta Marciniak


WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl