logo

Wykładzina z nadrukiem reklamowym

To ogromna nie zagospodarowana przestrzeń reklamowa w Twoim sklepie!
Wykonujemy wykładziny winylowe dekoracyjne z zadrukiem. Jest to produkt z przeznaczeniem głównie na potrzeby stoisk targowych, eventów lub konferencji. Oferowana przez nas wykładzina z nadrukiem reklamowym bezpośrednim to markowy produkt Made in Germany. Wykładzina występuje w 2 wersjach: standard o grubości 2,0 mm oraz wersja Eko o grubości 1 mm. W zależności od podłoża na jakim wykładzina będzie układana należy dobrać jej odpowiednią grubość. Ma to znaczenie przy ewentualnych nierównościach podłoża, jeśli zależy nam na ich zamaskowaniu.
Wykładzina podłogowa dekoracyjna może być idealnym rozwiązaniem do wskazania ciągów komunikacyjnych lub wysepek podczas konferencji lub eventów. Ułatwia zachowanie czystości i przejrzystości obiektu, w którym odbywa się impreza. Łatwa i szybka do usunięcia po zakończeniu użytkowania.
W rozwiązaniach ekonomicznych wykonujemy naklejki podłogowe laminowane. Ich atutem jest niska cena jednak należy pamiętać, że nie maskują nierówności podłogowych oraz nadają się do aplikacji na gładkie i czyste powierzchnie takie jak kafelki lub gumoleum.
Cena wykładziny z nadrukiem to 130 PLN netto za 1 m2. Minimalne zamówienie to 4 m2.
Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem wykładziny z zadrukiem dekoracyjnym lub reklamowym napisz na adres jakub@bafa.pl lub zadzwoń 501-21-88-87.