Pliki do pobrania

Ponieważ jesteśmy przede wszystkim dla Was, z chęcią wyprodukujemy to, co sami przygotowaliście. Choć dostęp do narzędzi kreatywnych jest dziś bardzo łatwy, to prawidłowe przygotowanie plików produkcyjnych może nie być całkiem oczywiste. Zapoznanie się z zasadami i standardami jakie obowiązują w naszej drukarni pozwoli już na początku wyeliminować wiele trudnych do późniejszej korekty błędów. Jeśli zależy Ci, aby zlecenie zostało przez nas wykonane szybko, bezbłędnie i w możliwie najniższej cenie, prosimy o zapoznanie się z wytycznymi naszego działu DTP dotyczącymi przygotowania plików produkcyjnych. Pamiętaj również, że nie odpowiadamy za błędy merytoryczne i ortograficzne umieszczone w Twoich projektach. 

Pobierz:
Wytyczne działu DTP dla materiałów powierzonych (13-09-2023)

Instrukcja przygotowania selektywnego koloru białego do druku na materiałach transparentnych.
Instrukcja Raster Link6 PLUS manual ver. PL. (13-02-2024)
Wyślij swoje pliki za pomocą specjalnej aplikacji do transferu. Link do aplikacji wysyłającej TUTAJ

jak dodać wylewkę do druku wielkoformatowego
jak dodać wylewkę do druku wielkoformatowego

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Anita Matusiak
+48 505 178 006
anita@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl

Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl
Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl