Pliki do pobrania

Ponieważ jesteśmy przede wszystkim dla Was, z chęcią wyprodukujemy to, co sami przygotowaliście. Choć dostęp do narzędzi kreatywnych jest dziś bardzo łatwy, to prawidłowe przygotowanie plików produkcyjnych może nie być całkiem oczywiste. Zapoznanie się z zasadami i standardami jakie obowiązują w naszej drukarni pozwoli już na początku wyeliminować wiele trudnych do późniejszej korekty błędów. Jeśli zależy Ci, aby zlecenie zostało przez nas wykonane szybko, bezbłędnie i w możliwie najniższej cenie, prosimy o zapoznanie się z wytycznymi naszego działu DTP dotyczącymi przygotowania plików produkcyjnych. Pamiętaj również, że nie odpowiadamy za błędy merytoryczne i ortograficzne umieszczone w Twoich projektach. 

Pobierz:
Wytyczne działu DTP dla materiałów powierzonych (12-01-2021)

Pobierz: Instrukcja przygotowania selektywnego koloru białego do druku na materiałach transparentnych.

Wyślij swoje pliki za pomocą specjalnej aplikacji do transferu. Link do aplikacji wysyłającej TUTAJ
Konwerter plików PDF na World Doc. Link tutaj ...

jak dodać wylewkę do druku wielkoformatowego
jak dodać wylewkę do druku wielkoformatowego

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Marcin Miśkiewicz


Michał Bergman


Dariusz Olczak
Katarzyna Świętosławska

Katarzyna Kapuściak

Kamil Hermer

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl