Druk na plexi

PLEXI (PMMA) - inaczej szkło akrylowe używane do produkcji kasetonów i reklam podświetlanych wewnętrzych i zewnętrznych. Jest to tworzywo niezwykle bezpieczne i funkcjonalne. O wiele lżejsze niż szkło, co ma znaczenie w przypadku wielkoformatowych konstrukcji. Nic więc dziwnego, że plexi znalazło zastosowanie również w branży reklamowej, idealnie wpisując się we współczesne trendy i oczekiwania rynku reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Wielką zaletą reklamy z plexi jest fakt, iż jest ona niedroga. Dzięki temu, mogą korzystać z niej zarówno duże, jak i mniejsze firmy, z ograniczonym budżetem na promocję. Wielką zaletą plexi jest fakt, że materiał ten wykazuje dużą odporność na działanie temperatur, dzięki czemu reklamy ze szkła akrylowego doskonale sprawdzają się na zewnątrz przez cały rok. Wykonujemy wysokojakościowy druk na plexi, oferując szybką realizację oraz najniższe ceny w Łodzi.

Wydruki reklamowe na plexi – Łódź

Po wydruku na PLEXI można je dodatkowo obrabiać mechanicznie lub termicznie, np. wyginać. Daje nam to ogrom możliwości jego zastosowania jako materiału reklamowego. Materiał ten idealnie sprawdza się przy tworzeniu reklamy trójwymiarowej, np. liter 3D. Reklama z plexi jest solidna i wytrzymała, a na dodatek prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. W swoim dorobku posiadamy szeroki zakres realizacji z wykorzystaniem druku na plexi – Łódź jest jednym z tych miast, które wykazują zdecydowanie największe zapotrzebowanie na nowoczesną i skuteczną reklamę. Mając na uwadze komfort i satysfakcję naszych klientów, oferujemy profesjonalne wydruki na plexi, realizując nasze usługi w szybkim czasie.

Reklama z plexi – druk i obróbka

Jest bardzo estetycznym materiałem w wyglądzie. Idealnie nadaje się do zadruku drukiem UV lub wyklejaniem selektywnym foliami barwionymi. Jego szerokie możliwości adaptacyjne umożliwiają tworzenie najbardziej niestandardowych materiałów reklamowych oraz promocyjnych, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz estetyką na światowym poziomie. Z uwagi na profesjonalne możliwości obróbki, reklama z plexi prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Efektowny wygląd oraz wysokojakościowy druk na plexi sprawiają, że w Łodzi, Krakowie, Poznaniu i wszystkich innych Polskich miastach znajdziemy wiele przykładów zastosowania szkła

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl