Druk UV na płytach meblowych

Zapytania i wyceny: t.kozubowski@bafa.pl tel. +48 602 639 675 Druk UV na płycie meblowej, OSB, HDF lub MDF to idealna metoda żeby ożywić wnętrze lub stworzyć miejsce na dodatkową reklamę drukowaną.
Wykonujemy nadruk UV bezpośrednio na płycie lub poprzez warstwę poddruku białego.
Wprowadź swoje meble do nowej ery stylu i wyrafinowania z naszym nadrukiem UV na płytach meblowych!
Tworzenie wyjątkowych i spersonalizowanych mebli nigdy nie było prostsze. Dzięki naszej zaawansowanej technologii nadruku UV na płytach meblowych, możemy przekształcić Twoje pomysły w rzeczywistość.
Dlaczego warto wybrać nasze usługi?
1. Indywidualny design: Nasz zespół projektantów pracuje z Tobą, aby stworzyć wzór dokładnie zgodny z Twoją wizją. Niezależnie od tego, czy marzysz o subtelnym, minimalistycznym wykończeniu, czy wyrazistym, kolorowym projekcie, jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania.
2. Nieograniczone możliwości: Nasza technologia druku UV pozwala na nadruk na różnych rodzajach płyt meblowych, w tym na MDF, fornirze, laminatach i wielu innych. Możesz wybierać spośród różnych faktur i rodzajów drewna.
3. Wyjątkowa trwałość: Druk UV zapewnia trwałe i odporne na zadrapania wykończenie, które zachowa swoje piękno przez wiele lat. Twoje meble będą wyglądać jak nowe, niezależnie od tego, ile lat upłynie.
4. Ekologia: Nasze farby i procesy druku są ekologiczne, co oznacza, że nie narażamy środowiska na niebezpieczne substancje chemiczne. Nasze meble są bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.
5. Szybka realizacja: Dzięki naszej nowoczesnej infrastrukturze i doświadczonemu zespołowi, jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje spersonalizowane meble w krótkim czasie.
6. Konkurencyjne ceny: Oferujemy atrakcyjne ceny, które pozwalają na spełnienie Twoich marzeń o spersonalizowanych meblach bez wydawania fortuny.
zdjęcie stolika restauracyjnego z nadrukiem

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl