Druk na płytach meblowych

Druk UV na płycie meblowej OSB, HDF lub MDF to idealna metoda żeby ożywić wnętrze lub stworzyć miejsce na dodatkową reklamę drukowaną, przy zastosowaniu najnowocześniejszych, wysokojakościowych materiałów.
Wykonujemy nadruk UV bezpośrednio na płycie lub poprzez warstwę poddruku białego.

Rodzaje płyt meblowych:

OSB płyta wiórowa (widoczne włókna drewna), trzy- lub dwu warstwowa, tańszy i bardziej wytrzymały zamiennik sklejki, spoiwem w zależności od typu są różnego rodzaju żywice syntetyczne stosowana w reklamie jako baza pod folię drukowaną uv, którą jest potem oklejana sama płyta.

MDF płyta o średniej gęstości włókien drzewnych, średnia gatunkowość płyt meblowych, daje się dobrze kształtować i formować, łatwa w wykończeniu, wydruk bezpośredni na płycie wstępnie wykończonej dowolnym kolorem lub oklejenie folią zadrukowaną UV.

HDF  inaczej płyta pilśniowa, wysoka zawartość włókien drzewnych, można ją łatwo lakierować, najwyższa gatunkowo jakość materiału na meble. Druk UV bezpośredni albo za pomocą folii zadrukowanej UV.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
daniel@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl




-
-
-

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl