Druk na płytach meblowych

Druk UV na płycie meblowej OSB, HDF lub MDF to idealna metoda żeby ożywić wnętrze lub stworzyć miejsce na dodatkową reklamę drukowaną, przy zastosowaniu najnowocześniejszych, wysokojakościowych materiałów.

Rodzaje płyt meblowych:

OSB płyta wiórowa (widoczne włókna drewna), trzy- lub dwu warstwowa, tańszy i bardziej wytrzymały zamiennik sklejki, spoiwem w zależności od typu są różnego rodzaju żywice syntetyczne stosowana w reklamie jako baza pod folię drukowaną uv, którą jest potem oklejana sama płyta.

MDF płyta o średniej gęstości włókien drzewnych, średnia gatunkowość płyt meblowych, daje się dobrze kształtować i formować, łatwa w wykończeniu, wydruk bezpośredni na płycie wstępnie wykończonej dowolnym kolorem lub oklejenie folią zadrukowaną UV.

HDF  inaczej płyta pilśniowa, wysoka zawartość włókien drzewnych, można ją łatwo lakierować, najwyższa gatunkowo jakość materiału na meble. Druk UV bezpośredni albo za pomocą folii zadrukowanej UV.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl