Wzorniki przemysłowe

Produkujemy wzorniki dla branży przemysłowej. Nie przerażają nas realizacje nietypowe, wymagające odpowiedniego dostosowania materiałów i projektu do różnego rodzaju asortymentu. Implanty medyczne, armatura łazienkowa, części elektrotechniczne, hydrauliczne, czy elektroniczne, przekroje, profile metalowe, sample spożywcze, szkło i wiele innych, zasługują na indywidualne podejście do projektowanych wzorników. Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu specyficznych prezenterów, segregatorów, pudełek i innych materiałów sprzedażowych pozwala nam szybko zaproponować odpowiednie, satysfakcjonujące rozwiązanie technologiczne i projektowe. Tego typu propozycje stanowią ciekawą odmianę od standardowych, seryjnych produkcji zaadaptowanych pospiesznie do na wzornik. 

Posiadając bogaty park maszynowy z obrabiarkami CNC nie ma dla nas zadań niemożliwych. Mogą być jedynie wymagające.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl


-
-
-

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl