Druk cyfrowy

Drukujemy instrukcje obsługi w systemie produkcji "na żądanie". Dzięki maszyną cyfrowym jesteśmy w stanie w krótkim 

terminie wykonać dowolny nakład. Możliwość druku w transzach na wyznaczone terminy. Przygotowujemy również pełne opracowanie wraz z ilustracjami i wizualizacjami 3D. Druki personalizowane i adresowane. Wydruki z baz danych. Łączenie baz danych i ich przetwarzanie a następnie wydruk.



CENNIK DRUKU CYFROWEGO

Konica Minolta SRA3 (450mm x 320mm)

NAKŁAD:

1

2-9

10-19

20-49

50-99

100-199

200-499

500+

Druk kolorowy

5,00

4,50

2,90

2,55

1,50

1,40

1,15

0,75

Druk czarno-biały

1,00

1,00

0,90

0,70

0,60

0,40

0,35

0,20

Konica Minolta (wstęga 310mm x 1200mm) lub (310mm x 750mm)

Nakład

1

2-9

10-19

20-49

50-99

100-199

200-499

500+

Druk kolorowy

12,00 / 10,00

8,00 / 6,00

7,00 / 5,00

6,00 / 3,90

4,50/ 3,40

3,50 / 2,55

2,80 / 1,95

2,45 / 1,15

Druk czarno-biały

7,00 / 6,00

5,00 / 4,00

4,00 / 3,00

3,00 / 2,55

2,80 / 2,15

2,10 / 1,85

1,90 / 1,65

1,80 / 1,35


















kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartosz@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl