Zabudowy ekspozycyjne

Wykonujemy zabudowy ekspozycyjne, wystawiennicze oraz dla gastronomii. Nasza stolarnia i lakiernia posiada bogaty park maszynowy wyposażony w frezarkę CNC oraz lakiernię. Dzięki temu możemy produkować elementy o najbardziej wymyślnych kształtach a następnie lakierować je na dowolny kolor RAL. Stosując łączenie różnego rodzaju materiałów takich jak PCW, plexi i aluminium, uzyskujemy ciekawe rozwiązania. Podświetlany front biurka czy świecące krawędzie blatu nie stanowią problemu. Nasze produkty dostarczamy bezpośrednio do punktów sprzedaży, salonów kosmetycznych, recepcji, hoteli, gabinetów medycznych czy mieszkań prywatnych.

Zapytania prosimy kierować na t.kozubowski@bafa.pl tel. 602-639-675

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
UWAGA: Od 1-go Kwietnia 2022 zmieniamy siedzibę.
Nowy adres to nadal Konstantynów ale Łódzka 57.
(na tyłach stacji ORLEN).
Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:00 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

KIEROWCA

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Dariusz Olczak
darek@bafa.pl


Kamil Stefaniak  /// k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak /// ania@bafa.pl

Kamil Hermer /// kamil@bafa.pl

Anna Wójciak /// a.wojciak@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl