Produkcja wzorników

Produkujemy między innymi wzorniki, próbniki oraz katalogi farb i lakierów na podłożach standardowych oraz dedykowanych. Produkowane przez nas wzorniki mogą być wykonywane zarówno na kartonie lub folii jak i na podłożach typu; drewno, metal, ceramika, silikony, płyta PCW lub MDF. Dokładamy szczególną uwagę do jakości wykonania oraz walorów estetycznych i funkcjonalnych naszych wzorników.

Stosowane szerokie spektrum oznakowania próbek, pozwala na oznakowanie elementów naklejkami, sitodrukiem, tampon-drukiem a kończąc na znakowaniu laserem. Mamy duże doświadczenie we wzornikach lakierów samochodowych oraz lakierów do drewna.


Realizujemy produkcję począwszy od koncepcji i projektu graficznego, poprzez prototyp a kończąc na finalnej produkcji wysokonakładowej.

Nasza firma zajmuje się produkcją wzorników, próbników oraz katalogów farb i lakierów. Wszelkie produkty wykonujemy na podłożach standardowych i dedykowanych, dzięki czemu nasze wzorniki możesz zamówić zarówno na kartonie i folii czy drewnie, metalu, silikonie i ceramice. Cenimy sobie oryginalność oraz najwyższą jakość wykonywanych produktów. Priorytetem jest dla nas stworzenie funkcjonalnych i jednocześnie dobrze prezentujących się wzorników. Produkcja - producent - wzorników lakierów samochodowych czy lakierów i farb do drewna to nasza specjalność. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz innowacyjne metody aplikacji farb. Gwarantujemy opracowanie koncepcji oraz projektów graficznych na najwyższym poziomie. Mamy możliwość wykonania prototypu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość, dobrą i rzeczową współpracę - zapraszamy do wspólnego działania!

(edt WiP)
Gwarantujemy kompleksowość - a dzięki temu pełną kontrolę realizacji na każdym poziomie produkcji. Na miejscu mamy stolarnię, lakiernię, frezarnię CNC, laser, druk UV na płaskich podłożach (umożliwia nadruk bezpośrednio na płytach i tablicach wzornikowych). Wyspecjalizowany zespół techniczny, posiada umiejętność precyzyjnego mieszania farb, fug i tynków. Dzięki temu uzyskujemy powtarzalność i dokładność. Za pomocą specjalistycznego sprzętu spektrofotometrycznego dokonujemy wyrywkowych kontroli kolorystycznych bezpośrednio na próbkach. Odbywa się to jeszcze na etapie przed wklejeniem elementów do wzorników lub na tablicach wzorcowych. 

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl