Druk UV na drewnie

Dzięki zastosowaniu techniki druku UV mamy możliwość bezpośredniego zadruku na podłożach drewnianych takich jak płyty meblowe, sklejka, laminaty lub drewno surowe. Ta technologia utrwalania zadruku światłem UV powoduje, że warstwa farby jest momentalnie utrwalana poprzez co pigment nie rozpływa się na bogi a dzięki temu druk na drewnie jest ostry i nasycony barwami. 

Druk na elementach drewnianych lub płytach meblowych to w dzisiejszych czasach nieoceniony element dodatków dekoracyjnych. Za pomocą takich nadruków możemy całkowicie odmienić wystrój pomieszczenia, sali restauracyjnej, biurowej lub szkolnej. Biała powierzchnia frontów szafek może teraz stać się nośnikiem pięknej grafiki. 

Jednocześnie drukując możemy zaproponować Państwu obróbkę elementów drewnianych w postaci wycinania frezarką CNC po dowolnym kształcie zaprojektowanym np. w Corelu. Mogą to być np. tablice pod wieszaki na ubrania, zabezpieczające ścianę przed otarciami i zabrudzeniami. Mogą to być również drobne detale z zadrukiem, które w pierwszej kolejności zostaną wydrukowane na jednym dużym elemencie drewna a następnie wycięte. 

Druk na drewnie możemy dodatkowo pokryć lakierem bezbarwnym, który zabezpieczy wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl