Druk personalizowany

Posiadamy możliwość produkcji druków z danymi zmiennymi lub personalizowanymi. Dzięki systemowi Xerox FreeFlow Web Services z pakietem Design Express + ProPublisher możemy w krótkim czasie wyprodukować duże nakłady na podstawie dostarczonych baz danych. Wydruki mogą zawierać kodowanie:
   • MaxiCode
   • DataMatrix
   • PDF417
   • QR Code
   • USPS 4
   • Code 128 i Code 39
   • EAN 128, EAN 8, EAN 13
   • Interleaved 2 of 5
   • PostJPN
   • PostNET
   • UPC (v A) 
Klient dostarcza nam bazę danych w pliku dat, txt lub csv. Następnie baza jest formatowana w odpowiedni sposób tak aby program mógł wypełnić odpowiednie pola przeznaczone na dane zmienne. 

Elementami danych zmiennych lub personalizowanych mogą być również piktogramy, ilustracje lub zdjęcia. Dzięki temu generowane materiały dla handlowców mogą być nie tylko spersonalizowane nazwiskami i nr telefonów lecz również zawierać własne zdjęcia. 

Produkcja z danymi zmiennymi i danymi personalizowanymi pozwala na druk takich wydawnictw jak:

     • broszury i ulotki do mass mailingu
     • kartki świąteczne i okolicznościowe
     • oferty handlowe dedykowane
     • cenniki
     • instrukcje obsługi maszyn i urządzeń
     • wizytówki
     • bony i kupony loteryjne lub konkursowe
     • zdrapki konkursowe

Jako szczególne warunki współpracy dajemy możliwość udostępnienia specjalnej aplikacji internetowej za pomocą której Klient ma możliwość samodzielnego przetwarzania dokumentów drukowanych. Dzięki temu proces zamawiania zostaje zautomatyzowany i Klient ma pełen wgląd w proces przetwarzania i zamawiania poszczególnych prac drukarskich. Jest to opcja szczególnie skierowana do Klientów instytucjonalnych. 

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów końcowych jak i drukarnie.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl