OWIJKI PALETOWE miękkie i twarde

OWIJKI PALETOWE JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI!
tel. 512 250 060, t.rola@bafa.pl

Produkujemy owijki paletowe w szerokości od 30 do 80 cm i długości od 450 cm do 2000 cm. Owijki wykonane są z tektury falistej miękkiej, kaszerowane czyli oklejane wydrukiem kolorowym wykonanym na kartonie lub papierze kredowym. Jako opcja stosuje się dodatkowe elementy uszlachetniające takie jak lakier UV lub folia. Solidne i wytrzymałe ze względu na swoją grubość. Są idealnym rozwiązanie do oznaczeń produktów ustawianych na paletach w sklepach lub hurtowniach. Standardowe wysokości to 48 cm i 68 cm. Do jednej euro-palety potrzebne jest 4,5 mb owijki. Owijki krótkie jedno-paletowe podklejone są taśmą obustronną w pionie, na końcach owijki, natomiast owijki długie podklejone są taśmą wzdłuż wstęgi na górze i dole. Dzięki temu odcinając potrzebną ilość owijki paletowej możemy ją zakleić bezpośrednio na palecie.
Świadczymy również usługi dodatkowe związane z owijkami paletowymi. Konfekcja i wysyłka wg. wskazanych lokalizacji. Dopakowanie innych materiałów reklamowych, również powierzonych. Tektura falista/mikrofala - co to takiego?
owijki paletowe zestaw
Poniżej przedstawiono szablon służący do planowania grafiki na jednym powtarzalnym panelu graficznym owijki.
Dzięki odpowiedniemu układowi grafiki powstanie jednolity obraz na owijce paletowej.
OWIJKI PALETOWE TWARDE

Wykonane z PCW lub tektury litej
Wykonujemy również owijki paletowe w postaci narożników z tworzywa PCW lub tektury falistej. W przypadku tworzywa PCW 3 mm, nadruk nanoszony jest techniką druku UV, natomiast tektuta falista jest oklejana wydrukiem arkuszowym.
Należy pamiętać, że kartonowa owijka paletowa jest produktem o krótkim cyklu użytkowania i służy głównie ekspozycji do momentu sprzedaży całego towaru z palety. Struktura kartonu stosowanego przy jej produkcji uwidacznia się na warstwie graficznej zewnętrznej i jest naturalnym efektem w tego typu realizacjach. Pasowanie grafiki na arkuszach jest w tolerancji 3 mm i wynika z cyklu technologicznego. Opcjonalnie świadczymy usługi konfekcjonowania wyprodukowanych przez nas owijek paletowych z innymi materiałami POS dosłanymi przez Zamawiającego. Posiadamy zgrzewarkę folii termokurczliwej, dzięki czemu mamy możliwość wykonywania zestawów POS+owijka lub POS+owijka+nagrody. Całość zestawów możemy adresować w konkretne lokalizacje. Na życzenie Klienta, paczki oznaczamy taśmą lub naklejkami z logiem Zamawiającego. Do transportu owijki ustawiane są w pionie na palecie. Załadunek owijek jest więc możliwy do wysokości 165 cm.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl


Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl