OWIJKI PALETOWE miękkie i twarde w roli. Produkcja materiałów POS.

OWIJKI PALETOWE JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI! Materiały POS oferta.
tel. 512 250 060, t.rola@bafa.pl

Produkujemy owijki paletowe w szerokości od 20 do 80 cm i długości od 450 cm do 2000 cm. Owijki wykonane są z tektury falistej 2W miękkiej, kaszerowane czyli oklejane wydrukiem kolorowym wykonanym na kartonie lub papierze kredowym. Jako opcja stosuje się dodatkowe elementy uszlachetniające takie jak lakier UV lub folia. Solidne i wytrzymałe ze względu na swoją grubość. Są idealnym rozwiązanie do oznaczeń produktów ustawianych na paletach w sklepach lub hurtowniach. Standardowe wysokości to 40 cm i 60 cm. Do jednej euro-palety potrzebne jest 4,5 mb owijki. Owijki krótkie jedno-paletowe podklejone są taśmą obustronną w pionie, na końcach owijki, natomiast owijki długie podklejone są taśmą wzdłuż wstęgi na górze i dole. Dzięki temu odcinając potrzebną ilość owijki paletowej możemy ją zakleić bezpośrednio na palecie.
Świadczymy również usługi dodatkowe związane z owijkami paletowymi. Konfekcja i wysyłka wg. wskazanych lokalizacji. Dopakowanie innych materiałów reklamowych, również powierzonych. Standardowo owijki pakowane są w folię typu strech a następnie układane warstwowo na palecie do wysokości 180 cm. Istnieje możliwość umieszczenia dodatkowych etykiet personalizowanych wskazujących na konkretną grafikę lub podkategorię owijki. Produkcja owijek odbywa się zarówno z plików graficznych dostarczonych lub istnieje możliwość wykonania projektu przez nasze studio.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA OWIJKI
ZAMÓW RÓWNIEŻ NAKLEJKI PODŁOGOWE LUB NA WITRYNY.
 Tektura falista/mikrofala - co to takiego?
https://www.cyberbiznes.pl/FIRMY/BAFA/119615/
owijki i nakładki paletowe różne

owijka paletowa na rolce mała
OWIJKI PALETOWE W ROLI
Owijki paletowe w rolce stanowią filar naszej głównej produkcji oznakowań paletowych. Owijki w zadruku pełnokolorowym realizujemy już od 10 szt. Wykonanie na tekturze falistej typu 2W. Małe nakłady drukujemy na maszynie Canon Colorado, dzięki temu już od najmniejszych nakładów możemy produkować owijki z uszlachetnieniem w postaci lakieru selektywnego.
OWIJKI PALETOWE NAROŻNIK
To produkt kartonowy typu kaszerowanego. Wydruk pełnokolorowy na kartonie oklejany na tekturze falistej. Umieszczone bigi ułatwiają formowanie lub zagięcie wokół palety. Panele owijek łączone są za pomocą taśmy samoprzylepnej. Owijki tego typu dostarczane są na płasko w postaci wyciętych w zamówionym kształcie, z podziałem na panele tworzące komplety dla pojedynczych zabudów.
OWIJKI TYPU OPASKA
Opaska kartonowa lub z tworzywa PP z zadrukiem o wysokości od 144 cm. Wysokość opaski może być większa w zależności od sposobu prezentacji produktu. Zamykanie okręgu poprzez taśmę, rzep lub specjalne łączniki zatrzaskowe PCW. Owijka paletowa tej postaci dostarczana jest na płasko w układzie arkusz na arkuszu. Montaż odbywa się sklepie lub punkcie sprzedaży. Dostawa w postaci kompletów zafoliowanych.  Ten rodzaj owijki jest idealnym rozwiązaniem dla branży budowlanej lub ogrodniczej w strefie otwartej (nie zadaszonej). Materiał odporny na warunki atmosferyczne w tym deszcz.
NAKŁADKI PALETOWE Z TEKTURY
Nakładka z kartonu o gramaturze 350g. Foliowana lub bez folii. Dostarczana na płasko w postaci arkuszy z bocznymi zamkami, umożliwiającymi samodzielne złożenie w punkcie sprzedaży. Praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie głównie dla branży budowlanej lub ogrodniczej dla strefy zadaszonej (nie odpowiednie na deszcz).
POKRYCIE PALETOWE Z TKANINY
Wydruk na tkaninie poliestrowej. Charakteryzuje się wysoką nieprzeźroczystością i gęstą strukturą splotu przy jednocześnie zmniejszonej gramaturze, dodającej tkaninie lekkości. Niewielka rozciągliwość sprawia, że idealnie nadaje się jako materiał do naciągnięcia na paletę magazynową. Po nałożeniu zamknięcie na rzep.  Ten rodzaj owijki jest idealnym rozwiązaniem dla branży budowlanej lub ogrodniczej w strefie otwartej (nie zadaszonej). Materiał odporny na warunki atmosferyczne w tym deszcz.
BANDY PALETOWE Z PCW
Wykonane z PCW o grubości 2-3 mm. W przypadku tworzywa PCW 2 - 3 mm, nadruk nanoszony jest techniką druku UV. 

* - Należy pamiętać, że kartonowa owijka paletowa jest produktem o krótkim cyklu użytkowania i służy głównie ekspozycji do momentu sprzedaży całego towaru z palety. Struktura kartonu stosowanego przy jej produkcji uwidacznia się na warstwie graficznej zewnętrznej i jest naturalnym efektem w tego typu realizacjach. Pasowanie grafiki na arkuszach jest w tolerancji 3 mm i wynika z cyklu technologicznego. Opcjonalnie świadczymy usługi konfekcjonowania wyprodukowanych przez nas owijek paletowych z innymi materiałami POS dosłanymi przez Zamawiającego. Posiadamy zgrzewarkę folii termokurczliwej, dzięki czemu mamy możliwość wykonywania zestawów POS+owijka lub POS+owijka+nagrody. Całość zestawów możemy adresować w konkretne lokalizacje. Na życzenie Klienta, paczki oznaczamy taśmą lub naklejkami z logiem Zamawiającego. Do transportu owijki ustawiane są w pionie na palecie. Załadunek owijek jest więc możliwy do wysokości 165 cm. Ten rodzaj owijki jest idealnym rozwiązaniem dla branży budowlanej lub ogrodniczej w strefie otwartej (nie zadaszonej). Materiał odporny na warunki atmosferyczne w tym deszcz.

Poniżej przedstawiono szablon służący do planowania grafiki na jednym powtarzalnym panelu graficznym owijki.
Dzięki odpowiedniemu układowi grafiki powstanie jednolity obraz na owijce paletowej.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl
SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl