Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów staje się coraz popularniejszym sposobem na reklamę firmy, produktu. Dzieje się to z prostego powodu, ponieważ taka ruchoma reklama codziennie dociera do setek potencjalnych Klientów. Im więcej jeździsz lub w bardziej ruchliwym miejscu zaparkujesz tym lepiej. Dzisiaj oklejone auto warunkuje Twoją zauważalność i rozpoznawalność marki. Im bardziej Twój samochód zwraca uwagę tym lepiej.

Ten rodzaj reklamy możemy podzielić na dwie podstawowe grupy:
- małoformatowe (samochody osobowe, vany, małe pojazdy dostawcze, busy);
- wielkoformatowe reklamy na samochód do których najczęściej należą: naczepy TIR, duże przyczepy samochodowe, samochody ciężarowe, autobusy, pojazdy specjalne, sztywne zabudowy typu kontenery.

Podstawowe techniki wykonywania reklam na samochodach:
- aplikacje z folii monomerycznych (płaskie powierzchnie)
- aplikacje z folii polimerowych (małe przetłoczenia – nierówne powierzchnie)
- aplikacje z folii wylewanych (większe przetłoczenia. Zróżnicowanie powierzchnie podkładowe)
- grafiki reklamowe – wektorowe (wycinane z folii samoprzylepnych) 
- grafiki reklamowe pełno kolorowe – drukowane w wielkim formacie - reklamy typu collage – połączenie reklam wektorowych z pełno kolorowymi wydrukami wielkoformatowymi.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl