Wykładzina z nadrukiem reklamowym

To ogromna nie zagospodarowana przestrzeń reklamowa w Twoim sklepie!
Wykonujemy wykładziny winylowe oraz dywanowe dekoracyjne z zadrukiem. Jest to produkt z przeznaczeniem głównie na potrzeby stoisk targowych, eventów lub konferencji. Oferowana przez nas wykładzina z nadrukiem reklamowym bezpośrednim to markowy produkt Made in Germany. Wykładzina występuje w 2 wersjach: Vinyl o grubości 2,0 mm (1485 g) oraz wersja dywanowa o grubości 1,5 mm (900 g).
Wykładzina podłogowa dekoracyjna może być idealnym rozwiązaniem do wskazania ciągów komunikacyjnych lub wysepek podczas konferencji lub eventów. Ułatwia zachowanie czystości i przejrzystości obiektu, w którym odbywa się impreza. Łatwa i szybka do usunięcia po zakończeniu użytkowania.
W rozwiązaniach ekonomicznych wykonujemy naklejki podłogowe laminowane. Ich atutem jest niska cena jednak należy pamiętać, że nie maskują nierówności podłogowych oraz nadają się do aplikacji na gładkie i czyste powierzchnie takie jak kafelki lub gumoleum.
Cena wykładziny winylowej z nadrukiem to 150 PLN netto za 1 m2 natomiast cena wykładziny dywanowej to 165 PLN netto za 1 m2. Minimalne zamówienie dla obu wersji to 4 m2.
Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem wykładziny z zadrukiem bezpośrednim, napisz na adres jakub@bafa.pl lub zadzwoń 501-21-88-87.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: 502 045 865

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:00 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

KIEROWCA

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Dariusz Olczak
darek@bafa.pl


Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl

Anna Wójciak
a.wojciak@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl