Szkło malowane lacobel

Malowane szkło lacobel to rodzaj szkła zaliczanego do grupy szkieł float. Szkło to najczęściej wykorzystywane jest jako szkło do kuchni (na ścianę między szafki), szkło na ścianę w łazience lub do szafy przesuwnej — szkło to pokryte jest wysokiej jakości farbą koloryzującą, od strony wewnętrznej czyli od strony montażu np. od strony ściany. 

Szkło lacobel to świetny dodatek do nowoczesnych aranżacji, bardzo popularny wśród architektów i projektantów. Idealny do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. Jego nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe trendy, a dekoracja wnętrz z użyciem lakierowanych tafli jest czystą przyjemnością. Kolorystykę szkła wykonujemy w dowolnym kolorze RAL wskazanym przez Klienta. Mamy również możliwość doboru koloru do innych obiektów wyposażenia wnętrza, np. do koloru szafek, blatów lub ścian. 
szklo lacobel kolor

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Anita Matusiak
+48 505 178 006
anita@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl

Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl
Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl