Reklamy podświetlane

Wykonujemy reklamy podświetlane w postaci kasetonów LED płaskich elewacyjnych, kasetonów LED płaskich typu "semafor", totelmy LED wolnostojące, litery LED przestrzenne w obudowie PCW. Produkowane przez nas kasetony LED posiadają certyfikowaną elektronikę IP68 produkcji LG oraz zasilacze firmy Mean Well. Dzięki temu wykonane kasetony LED lub litery blokowe LED mogą Państwu posłużyć bezobsługowo przez wiele lat. Dla rozwiązań ekonomicznych mamy w ofercie litery blokowe wykonywane ze styroduru (steropian wysokospieniony). Takie litery możemy podświetlić lampami LED mocowanymi na wysięgnikach. Oświetlenie jest ukryte w etetycznych małych kloszach lub listwach aluminiwych anodowanych.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl