Praca

Oferty prosimy kierować na adres:
biuro@bafa.pl

Spotkania prosimy umawiać pod nr. tel.:
502 045 865

1. Monter reklam

2. Grafik komputerowy - głównie grafika na dekoracje ścienne

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki woj. Łódzkie

Zakres obowiązków:
  - montaż kasetonów LED, liter blokowych
  - budowa elementów ekspozycji targowych
  - cięcie, formowanie, docinanie, pakowanie, konfekcja
  - obsługa lasera CNC, frezarki CNC, wiertarki CNC

Wymagania:
  - znajomość obsługi komputera windows, przeglądarka internetowa
    (wymagane ze względu na przetwarzanie elektronicznej karty zleceń)
  - umiejętności techniczne i manualne w zakresie obsługi narzędzi
  - łatwość uczenia się szczególnie w zakresie obsługi sterowania maszyn numerycznych
  - umiejętność organizacji pracy
  - mile widziane doświadczenie przy produkcji reklam

Oferujemy:
  - możliwość rozwoju zawodowego
  - pracę z doświadczonym zespołem
  - umowa o pracę
  - atrakcyjne warunki finansowe
  - możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy lub system zadaniowy


Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki woj. Łódzkie

Zakres obowiązków:
  - Przygotowanie grafiki na potrzeby druku na szkle (podobnie jak do foto-tapet)
  - Współpraca z Klientami głównie z zakładami szklarskimi i projektantami wnętrz
  - Współpraca z działem produkcyjnym przed wysłaniem do realizacji
  - Szparowanie, montaż, retusz, multiplikacja, kadrowanie. Wszystko w Photoshop'ie
  - Przygotowanie do druku cyfrowego arkuszowego
  - Projektowanie elementów POS (shelfy, wobblery, kiwaki, displaye, owijki paletowe)

Wymagania:
  - Dobra znajomość programów PhotoShop, Corel Draw, Pakiet Office
  - Mile widziana znajomość programów In-design,
  - Doświadczenie i kreatywność w zakresie tworzenia nowoczesnych lay-out'ów
  - Umiejętność projektowania graficznego materiałów
  - Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i dbałość o szczegóły
  - Umiejętność przygotowania materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji
  - Wiedza z zakresu poligrafii oraz zmysł przestrzenny
  - Wysoka kultura osobista, umiejętność rozwiązywania problemów w bezpośrednim kontakcie z Klientem

Oferujemy:
  - Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  - Pracę w doświadczonym oraz kreatywnym zespole
  - Umowa o pracę
  - Atrakcyjne warunki finansowe
  - Możliwość jednodniowych home-office

Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności
Oferty prosimy wysyłać na adres: biuro@bafa.pl

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl