Wydruk na tkaninie lub canvas

Odkryj Nieskończone Możliwości Druku na Tkaninie
Twoja wyjątkowa wizja, teraz na tkaninie. Witaj w świecie niestandardowego druku na tkaninie, gdzie twoje pomysły stają się rzeczywistością. Nasza zaawansowana technologia druku na tkaninie otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości kreacji, wyrażania swojego stylu i wyróżniania się.

Indywidualny Design, Nieograniczone Wybory
Tworzenie wyjątkowych projektów zaczyna się od wyboru tkaniny, wzoru i koloru. Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje tkanin, od lekkich i przewiewnych aż po gęstsze, trwałe materiały. Niezależnie od tego, czy projektujesz odzież, tekstylia domowe czy akcesoria, nasza gama tkanin zaspokoi Twoje potrzeby.

Pełna Kolorystyka, Bez Kompromisów
Drukujemy we wszystkich kolorach tęczy, dzięki czemu możesz osiągnąć efekty kolorystyczne, o jakich marzysz. Nasza paleta barw jest szeroka, co oznacza, że nie musisz się ograniczać. Twórz odważne, kolorowe wzory lub stonowane, eleganckie projekty.

Jakość, Na Którą Możesz Liczyć
Nasza technologia druku na tkaninie gwarantuje trwałość i wysoką jakość wydruku. Twoje projekty pozostaną żywe i intensywne przez długi czas, niezależnie od tego, czy są noszone czy wykorzystywane w dekoracjach.

Ekologiczne Rozwiązania
Dbamy o naszą planetę. Dlatego korzystamy z ekologicznych tuszy i technologii, które minimalizują wpływ na środowisko. Nasz proces druku jest przyjazny dla środowiska, co oznacza, że Twoje projekty mogą mieć pozytywny wpływ na naszą planetę.

Twoja Wizja, Nasza Realizacja
Współpraca z nami to gwarancja, że Twoje kreatywne wizje zostaną przekute w rzeczywistość. Nasz doświadczony zespół jest gotowy, aby pomóc Ci w każdym kroku procesu, od wyboru tkaniny po projekt i dostarczenie gotowych wydruków.

Odkryj Możliwości Druku na Tkaninie
Zrób pierwszy krok w kierunku realizacji swoich projektów na tkaninie. Odkryj, jak możemy pomóc Ci wyrazić swoją kreatywność i stworzyć wyjątkowe wzory na tkaninie. Skontaktuj się z nami już teraz i rozpocznij swoją przygodę z niestandardowym drukiem na tkaninie.
druk_uv_gel_tkaniny

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Anita Matusiak
+48 505 178 006
anita@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl

Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl
Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl