Druk na PVC

PVC lub PCW w wersji spolszczonej. To jedno i to samo tworzywo. 
To trwały i lekki materiał mający zastosowanie wewnątrz i zewnątrz do szyldów, tablic, stojaków i prezenterów oraz zabudowy stoisk. Wykorzystanie PCV w reklamie zewnętrznej, także wielkoformatowej, pozwala optymalizować koszty wykonywania materiałów reklamowych, a także zapewnia wysoką jakość nośników reklamy. PCV jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy reklamie outdoorowej. Jeśli poszukują Państwo firmy, oferującej profesjonalny druk na PCV w Łodzi, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Druk UV na tym materiale łączy wysoka jakość wydruku razem z trwałym i wytrzymałym materiałem. Z tego powodu, z PCV wykonuje się wspomniane wyżej szyldy i materiały ekspozycyjne, ale również tablice reklamowe czy reklamy świetlne. BAFA oferuje profesjonalny druk na PCV, w doskonałej jakości, najtaniej w Łodzi. Zapewniamy realizację najbardziej niestandardowych zleceń, na indywidualne zamówienie klienta. Nasze zaplecze maszynowe oraz wiedza i doświadczenie naszych pracowników, pozwalają nam przygotowywać wysokojakościowe wydruki na PCV w sposób szybki i sprawny, przy zachowaniu najwyższych standardów. Wykonywane przez nas tablice reklamowe charakteryzują się doskonałą wytrzymałością oraz najwyższym standardem druku, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez wiele lat. Zastosowanie PCV w reklamie pozwala na tworzenie najbardziej niestandardowych rozwiązań, takich jak akcesoria czy artykuły promocyjne. Wysokojakościowy druk na PCV sprawdza się doskonale w przypadku ścianek reklamowych, niezbędnych na wszelkiego rodzaju branżowych eventach. 

Z tworzywa PCW możliwe jest wykonanie różnego rodzaju elementów dekoracyjnych i wystawienniczych. Ramy, uchwyty, czy efektowne stojaki do ulotek lub publikacji – wszystkie te i wiele innych materiałów promocyjnych, wykonamy dla Państwa w atrakcyjnych cenach! Dodatkowo, istnieje możliwość zastosowania laminatu ochronnego, dzięki któremu tablice reklamowe, szyldy czy ścianki z PCV zyskają dodatkową odporność przed działaniem czynników atmosferycznych. 

Jest łatwe w obróbce CNC oraz w termoformowaniu. Można je kleić lub łączyć na wpusty.Wielką popularnością cieszą się również tablice suchościeralne z PCV. Zapewniają one długoletnie użytkowanie oraz wysoką jakość, stanowiąc jednocześnie podstawowy element wyposażenia sali szkolnej, wykładowej lub konferencyjnej. 

Występuje głównie w rozmiarze płyty 305 x 205 cm oraz w szerokim przekroju grubości, od 1 mm do 30 mm.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl