Urny konkursowe

Urny konkursowe kartonowe wykonujemy z kartonu warstwowego (typu mikrofala). Nasze wyroby wysyłamy w formie rozłożonej, ale przygotowane są do do szybkiego, samodzielnego montażu na miejscu. Wszystkie klapki podklejone są taśmą klejącą. Wystarczy odkleić zabezpieczenia i nałożyć na siebie klapki tak aby powstał gotowy produkt. Dzięki takiej konstrukcji w większości nie potrzebne są etykiety plombujące czy inne formy zabezpieczęń przed niepowołanym otwarciem. Urny pozwalają na zadrukowanie w pełnym kolorze wszystkich ścianek. Możliwe jest użycie innej grafiki na każdym boku. Oferujemy zarówno popularne formy wykończenia (matt lub błysk) jak również rozwiązania i aplikacje niestandardowe ustalane z klientem (np dodatki uprzestrzenniające w niestandardowym kształcie, zawieszki, podstawy itp.). Wykonujemy również projekty graficzne i przygotowalnie do druku. Doradzamy. 

Produkujemy również urny z PVC (PWC, PCW) lub plexi. Urny PCV mogą być wyposażone w zamek. Dostępne w wersji białej, mrożonej, oklejanej lub przezroczyste.
Nasze urny konkursowe możemy dostosować pod indywidualne wymagania klienta w dowolnym rozmiarze lub zmodyfikowanym kształcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym cennikiem na najpopularniejsze urny.
Oferujemy urny kartonowe w pełnej oklejce zadrukowanej w kolorze, od jednej sztuki.

Wymiary:Ilość:   Cena netto:
    1 szt.
   74,00 zł/szt.
30x20x20 cm     
2-20 szt.   43 zł/szt.
 21-200 szt.   31,50 zł/szt.
 1 szt.   84 zł/szt.
42x30x30 cm     
2-20 szt.   65 zł/szt.

21-200 szt.   43 zł/szt.

1 szt.   144 zł/szt.
80x30x30 cm     
2-20 szt.   95 zł/szt.

21-200 szt.   65 zł/szt.


kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
daniel@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 211 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl




-
-
-

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl