Urny konkursowe

Urny konkursowe kartonowe wykonujemy z kartonu warstwowego (typu mikrofala). Nasze wyroby wysyłamy w formie rozłożonej, ale przygotowane są do do szybkiego, samodzielnego montażu na miejscu. Wszystkie klapki podklejone są taśmą klejącą. Wystarczy odkleić zabezpieczenia i nałożyć na siebie klapki tak aby powstał gotowy produkt. Dzięki takiej konstrukcji w większości nie potrzebne są etykiety plombujące czy inne formy zabezpieczęń przed niepowołanym otwarciem. Urny pozwalają na zadrukowanie w pełnym kolorze wszystkich ścianek. Możliwe jest użycie innej grafiki na każdym boku. Oferujemy zarówno popularne formy wykończenia (matt lub błysk) jak również rozwiązania i aplikacje niestandardowe ustalane z klientem (np dodatki uprzestrzenniające w niestandardowym kształcie, zawieszki, podstawy itp.). Wykonujemy również projekty graficzne i przygotowalnie do druku. Doradzamy. 

Produkujemy również urny z PVC (PWC, PCW) lub plexi. Urny PCV mogą być wyposażone w zamek. Dostępne w wersji białej, mrożonej, oklejanej lub przezroczyste.
Nasze urny konkursowe możemy dostosować pod indywidualne wymagania klienta w dowolnym rozmiarze lub zmodyfikowanym kształcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym cennikiem na najpopularniejsze urny.

  Urny kartonowe w pełnej oklejce zadrukowanej w kolorze

  Wymiary:


  30x20x20 cm


  42x30x30 cm


  60x40x40 cm


  84x30x30 cm

Ilość:


2-20 
21-200


2-20 
21-200


2-20 
21-200


2-20 
21-200

Cena netto:

74 zł
43 zł
31,50 zł

84 zł
65 zł
43 zł

91 zł
73 zł
52 zł

144 zł
95 zł
65 zł


kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartosz@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl