Druk na szkle

Zapytania/Contact: na uv@bafa.pl lub tel. +48 505 178 006
Świadczymy usługi druku UV na szkle, wykorzystując renomowane maszyny: Mimaki JFX500 i Flora Xtra3020 (flatbed). Nasza technologia pozwala nam drukować we wszystkich kolorach z palety CMYK, w tym selektywnie używać koloru białego. Dzięki zastosowaniu podkładu możemy tworzyć druki na ciemnych i bezbarwnych podłożach, takich jak folia transparentna, plexi czy szkło.

Nasze rozwiązanie jest szczególnie popularne w dzisiejszych czasach, umożliwiając dekoracyjne zadruki na szkle ścianowym w kuchniach i łazienkach, gdzie estetyka łączy się z funkcjonalnością. Dlatego tak istotna jest wysoka jakość druku. Druk na szkle to zlecenia wymagające ze względu na trudne podłoże i konieczność zapewnienia trwałego przyczepienia farby. Powierzchnie szklane wymagają specjalistycznych primerów i baz, które umożliwiają wiązanie farby z szkłem. Jednak druk UV jest znany z trwałości i nie wymaga dodatkowych nośników. Co więcej, nie tylko szkło może być zadrukowane tą metodą - oferujemy również nadruki na foliach, metalu, drewnie czy PCV.

Jako specjaliści w naszej dziedzinie, możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w druku UV i zawsze służą radą i pomysłami. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i zrealizować profesjonalne projekty druku na szkle.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl