Druk na szkle

Świadczymy usługi z zakresu druku UV na szkle przy użyciu renomowanych maszyn: AGFA Anapurna M2050 i Flora X3020 (flatbed). Drukujemy wszystkimi kolorami z palety CMYK, włącznie z wybiórczym użyciem koloru białego. Dzięki zastosowaniu barwy podkładowej możemy tworzyć druki na podłożach ciemnych oraz bezbarwnych takich jak folia transparentna, plexi czy szkło.

To rozwiązanie umożliwia nam szczególnie dziś popularne zadruki dekoracyjne na szkle ściennym do kuchni lub łazienek, gdzie łączą się funkcje dekoracyjne wraz z funkcjonalnymi, dlatego tak ważna jest jakość druku. Druk na szkle to szczególnie trudne zlecenia ze względu na bardzo wymagające podłoże, jeśli chodzi o przyczepność farby. Powierzchnie szklane wymagają użycia specjalistycznych primerów i baz, umożliwiających wiązanie farby ze szkłem. Jednak druk UV jest znany z trwałości oraz z braku potrzeby używania dodatkowych nośników. Co więcej, nie tylko szkło może zostać zadrukowane tą metodą – oferujemy również nadruki na foliach czy PCV. Jako specjaliści w swojej dziedzinie możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usługi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w druku UV, dlatego zawsze służą radą i pomysłami.

Zapoznaj się z naszym cennikiem nadruku UV na szkle.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartosz@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl