Walizka

Walizki kartonowe kaszerowane. Wykonane z grubej tektury litej 2 lub 3 mm w zależności od wielkości i obciążenia. Produkujemy je pod indywidualne potrzeby w różnych rozmiarach i różnym rodzajem wypełnienia. Może to być wkład piankowy T27H lub MA albo wypełnienie kartonowe z dodatkowymi wzmocnieniami. Walizki posiadają estetyczne w wykonaniu zamknięcia na magnesy neodymowe, rączkę PCW lub pasek. Zabezpieczenie stanowi folia błysk lub mat. Przy dużym obciążeniu poprzez zawartość walizki, stosujmy dodatkowe wzmocnienia poprzez płytę aluminiową lub plexi. Produkowane przez nas walizki mają bardzo wysoką jakość wykonania.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Marcin Miśkiewicz


Michał Bergman


Dariusz Olczak
Katarzyna Świętosławska

Katarzyna Kapuściak

Kamil Hermer

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl