Druk UV i UV Gel by Canon

Kontakt bezpośredni:
t.rola@bafa.pl tel.: 512 250 060

Aktualnie w naszym parku maszynowym pojawiła się maszyna Canon Colorado M5W umożliwiająca bardzo szybki druk na materiałach rolowych. Druk w technologii UV Gel z opcją FLX Finish umożliwia produkcję materiałów reklamowych z opcją druku imitującego lakier selektywny w wybranych elementach graficznych.
Świadczymy usługi z zakresu druku UV na renomowanych maszynach Canon, Mimaki, Flora (Konika Minolta) XTRA3020 oraz Flora (Konika Minolta) XTRA2000H. Drukujemy wszystkimi kolorami CMYK, włącznie z użyciem koloru białego. Dzięki zastosowaniu białego koloru możemy tworzyć druki na podłożach ciemnych oraz bezbarwnych takich jak folia transparentna lub szkło.

Uzupełnieniem naszej sekcji druku UV służącym do zadruku roll-to-roll jest drugi ploter tego typu Flora XTRA2000H. W odróżnieniu od poprzedniczki maszyna ta pozwala na zadruk materiałów miękkich podawanych z rolki np. wykładziny targowe lub banery typu back-light. Wykonujemy również wydruki na tkaninach np. do produkcji reklamowych leżaków i parawanów plażowych. 

Maszyny FLORA pozwalają m.in. na zadruk na takich surowcach jak:

  • szkło,
  • drewno, deski, sklejka, płyty laminowane i surowe, OSB, panele podłogowe i ścienne
  • aluminium i inne metale, blacha
  • ceramika, płytki, gresy, płyty gipsowe,
  • PVC, pianki, pleksi, akryle, HIPS, poliwęglany, dibond
  • kartony, tektura falista,
  • tkaniny, banery, flagi,
  • tapety, papiery, artykuły dekoracyjne,
  • maty, dywany, materiały podłogowe,
  • materiały budowlane,
  • i wiele innych.
Więcej o naszym parku maszyn znajdziesz tutaj.
druk_uv_gel_tkaniny
druk z efektem lakieru wybiurczego selektywnego

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: +48 506 614 842

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania / Contact

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Ewelina Pietras
ewelina@bafa.pl
Koordynator ds. Projektów i Zamówień +48 504 308 556

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
+48 505 178 006
uv@bafa.pl
Magdalena Augustyniak
+48 505 178 006
magda@bafa.pl
Kamil Hemer
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Michał Komorowski
frezarnia@bafa.pl
Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl




WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl