Druk UV Druk na szkle

Kontakt bezpośredni:
jakub@bafa.pl
tel.: 501 21 88 87 

Świadczymy usługi z zakresu druku UV na renomowanych maszynach Flora (Konika Minolta) XTRA3020 oraz Flora (Konika Minolta) XTRA2000H. Drukujemy wszystkimi kolorami CMYK, włącznie z użyciem koloru białego. Dzięki zastosowaniu białego koloru możemy tworzyć druki na podłożach ciemnych oraz bezbarwnych takich jak folia transparentna lub szkło.

To rozwiązanie umożliwia nam tworzenie obecnie atrakcyjnych zadruków dekoracyjnych na szkle ściennym do kuchni i łazienek. Wszędzie tam gdzie łączą się funkcje dekoracyjne wraz z użytkowymi tak ważna jest jakość druku. Druk na szkle to szczególnie trudne zadanie ze względu na bardzo wymagające podłoże w kwestii o przyczepności farby. Powierzchnie szklane wymagają użycia specjalistycznych primerów (gruntów) i baz podkładowych, umożliwiających wiązanie farby ze szkłem. Druk UV jest znany z trwałości oraz z braku potrzeby używania dodatkowych nośników. Co więcej, nie tylko szkło może zostać zadrukowane tą metodą – oferujemy również nadruki na foliach, drewnie, aluminium czy PWC, PCW. Jako specjaliści w swojej dziedzinie możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usługi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w druku UV.

Ploter Flora XTRA3020 to rozwiązanie typu flatbed (głowica porusza się nad nieruchomym stołem). Umożliwia to zadruk ciężkich i wymagających podłoży. Stabilne umiejscowienie elementu gwarantuje dokładne pozycjonowanie wydruku, a duża masa zadrukowywanego przedmiotu nie ma wpływu na ewentualną możliwość zatrzymania na przesuwnym pasie transportowym lub bezwładnościowego przesuwania się. Sytuacje takie często zdarzają się w szeroko stosowanych na polskim rynku maszynach typu Agfa Anapurna.
Uzupełnieniem naszej sekcji druku UV służącym do zadruku roll-to-roll jest drugi ploter tego typu Flora XTRA2000H. W odróżnieniu od poprzedniczki maszyna ta pozwala na zadruk materiałów miękkich podawanych z rolki np. wykładziny targowe lub banery typu back-light. Wykonujemy również wydruki na tkaninach np. do produkcji reklamowych leżaków i parawanów plażowych. 

Maszyny FLORA pozwalają m.in. na zadruk na takich surowcach jak:

  • szkło,
  • drewno, deski, sklejka, płyty laminowane i surowe, OSB, panele podłogowe i ścienne
  • aluminium i inne metale, blacha
  • ceramika, płytki, gresy, płyty gipsowe,
  • PVC, pianki, pleksi, akryle, HIPS, poliwęglany, dibond
  • kartony, tektura falista,
  • tkaniny, banery, flagi,
  • tapety, papiery, artykuły dekoracyjne,
  • maty, dywany, materiały podłogowe,
  • materiały budowlane,
  • i wiele innych.
Więcej o naszym parku maszyn znajdziesz tutaj.
Flora 2000H

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
UWAGA: Od 1-go Kwietnia 2022 zmieniamy siedzibę.
Nowy adres to nadal Konstantynów ale Łódzka 57.
(na tyłach stacji ORLEN).
Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:00 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

KIEROWCA

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Dariusz Olczak
darek@bafa.pl


Kamil Stefaniak  /// k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak /// ania@bafa.pl

Kamil Hermer /// kamil@bafa.pl

Anna Wójciak /// a.wojciak@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl