Park Maszyn

Gwarantujemy kompleksowość i pełną kontrolę realizacji na każdym poziomie produkcji. Dysponujemy m.in. własną stolarnią,  lakiernią, frezarnią CNC, ploterami laserowymi, drukarnią UV (sitodruk cyfrowy). Wyspecjalizowany zespół techniczny, posiada doświadczenie w zakresie produkcji i montażu różnorakich produktów, co pozwala zachować powtarzalność i dokładność. Za pomocą specjalistycznego sprzętu spektrofotometrycznego dokonujemy wyrywkowych kontroli kolorystycznych bezpośrednio na próbkach. 



Produkcyjny system druku cyfrowego Konica-Minolta Bizhub Press C1085

Opis wkrótce!
Produkcyjny system druku cyfrowego Konica-Minolta Bizhub Press C1070P

Opis wkrótce!
Ploter solventowy Roland VS-640

Opis wkrótce!
Ploter solventowy Mimaki JV3

Opis wkrótce!
Ploter tnący SummaCut

Opis wkrótce!
Laser CO2  120x90 cm

Opis wkrótce!
Laser CO2 50x30 cm

Opis wkrótce!
Nóż oscylacyjny 150x180 cm

Opis wkrótce!
Frezarka CNC 120x180 cm

Opis wkrótce!
Ploter UV Agfa Anapurna M2050

Opis wkrótce!
Ploter UV Flora X3020 (flatbed)

Opis wkrótce!
Kalander 70 cm

Opis wkrótce!
Kabina lakiernicza
Opis wkrótce!
Klejarka 70

Opis wkrótce!
Dociskarka 50 cm

Opis wkrótce!
Krajarka 70 cm

Opis wkrótce!

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Łukasz Bogucki
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

Adam Bieńkowski
-
a.bienkowski@bafa.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sławek Głowacz
+48 508 176 179
s.glowacz@bafa.pl

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl