Druk UV na aluminium

Dzięki zastosowaniu techniki druku UV możemy drukować na podłożach metalowych, stalowych lub aluminiowych. Technologia utrwalania zadruku światłem UV gwarantuje, że nakładana warstwa farby bardzo szybko zasycha poprze co nie rozlewa się ona na boki. Dzięki temu zadruk jest wyrazisty i nasycony kolorami. 

Druk na elementach metalowych daje możliwości tworzenia pięknych detali dekoracyjnych do pomieszczeń. Ta technologia jest skierowana głównie do firm, które zajmują się dalszą obróbką blachy po zadruku, np. poprzez wytłaczanie lub zawijanie krawędziowe. Taka obróbka daje możliwość wykonywania np. ozdobnych tablic rejestracyjnych na ślub lub znaczków retro do dekoracji pomieszczeń lub wskazujących kierunki. 

Oprócz zadruku metali techniką UV, proponujemy również wycinanie kształtów z dowolnych obrysów zaprojektowanych np. w programie Corel. Wycinamy tylko z metali kolorowych tzw. miękkich, za pomocą frezarki numerycznej CNC. 

Zadrukowane elementy metalowe możemy dodatkowo pokryć lakierem bezbarwnym, który zabezpieczy wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.
drukarnia UV oferta cenowa

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 57
tel./fax.: 502 045 865

Produkcja czynna w godzinach:
pn. - pt. 7:30 - 16:00

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00


NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)
Roman Majkowski
508 781 129 roman@bafa.pl
(opakowania ekskluzywne, gift-box)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Paweł Lisowski                  Nina Wożniak
505 178 006                          505 178 006
uv@bafa.pl                          uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz 
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

MAGAZYN

Tomasz
Pazdaj-Ostrowski
t.pazdaj@bafa.pl

DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl
Damian Smoczkiewicz
+48 504 308 556
damian@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY - KIEROWCY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl


Dariusz Olczak
darek@bafa.pl

Adam Grudziński

Dawid Ryński

Krzysztof Jagła


Kamil Stefaniak   k.stefaniak@bafa.pl

Anna Kapuściak
ania@bafa.pl

Kamil Hermer kamil@bafa.pl

Aneta Marciniak


WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
Prezes Zarządu
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
v-ce Prezes Zarządu
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
v-ce Prezes Zarządu
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl