Druk UV na aluminium

Dzięki zastosowaniu techniki druku UV możemy drukować na podłożach metalowych, stalowych lub aluminiowych. Technologia utrwalania zadruku światłem UV gwarantuje, że nakładana warstwa farby bardzo szybko zasycha poprze co nie rozlewa się ona na boki. Dzięki temu zadruk jest wyrazisty i nasycony kolorami. 

Druk na elementach metalowych daje możliwości tworzenia pięknych detali dekoracyjnych do pomieszczeń. Ta technologia jest skierowana głównie do firm, które zajmują się dalszą obróbką blachy po zadruku, np. poprzez wytłaczanie lub zawijanie krawędziowe. Taka obróbka daje możliwość wykonywania np. ozdobnych tablic rejestracyjnych na ślub lub znaczków retro do dekoracji pomieszczeń lub wskazujących kierunki. 

Oprócz zadruku metali techniką UV, proponujemy również wycinanie kształtów z dowolnych obrysów zaprojektowanych np. w programie Corel. Wycinamy tylko z metali kolorowych tzw. miękkich, za pomocą frezarki numerycznej CNC. 

Zadrukowane elementy metalowe możemy dodatkowo pokryć lakierem bezbarwnym, który zabezpieczy wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl