Regały i ekspozytory kartonowe

Stojaki kartonowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w wielu sklepach spożywczych, dyskontach oraz punktach handlowych. Dzięki nim można w skuteczny sposób zaprezentować asortyment o niewielkiej wadze i gabarytach, a jednocześnie nie ograniczają one powierzchni handlowej.
W bezpośredni sposób wpływają bowiem na wysokość generowanej sprzedaży, dlatego zakup stojaków jest dobrą inwestycją.

Głównym celem ekspozytorów jest jak sama nazwa sugeruje - wyeksponowanie produktów, które się w nim znajdują.
Ekspozytory są więc doskonałym nośnikiem marketingowym, wykorzystywanym przede wszystkim w handlu detalicznym. Jest to doskonałe rozwiązanie by ciekawie wybić się z gąszczu produktów które znajdują się na półkach sklepowych.

 

Ekspozytorom z tektury można nadać dowolny kształt i dzięki odpowiedniej grafice można uzyskać ciekawą alternatywę sprzedaży swojego produktu.

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Agencja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:30

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl

ZLECENIA UV

Marcin Rosiński
+48 505 178 006
uv@bafa.pl

Bartosz Krzywański
-
bartek@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl

Bartosz Stępiński
+48 504 308 556
grafik@bafa.pl
Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl

FOTOGRAFIA

Gabriel Rybczyński
-
gabriel@bafa.pl

DZIAŁ DTP

Wojtek Szymanek
42 2 11 48 26
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Daniel Bogucki
-
daniel@bafa.pl

Adam Pachołek
-
-
Andrzej Jakubowski
-
a.jakubowski@bafa.pl

Michał Jachowicz
-
-

DZIAŁ IT

-

DZIAŁ HANDLOWY

-

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl