Wzorniki lakierów samochodowych

Jako jedni z nielicznych wykonujemy wzorniki farb, w których na pojedynczej stronie mogą znajdować się wymalowania kilku kolorów lub kilku odcieni. W standardowych wzornikach zwykle cała strona jest w jednym wymalowaniu. 

Produkowane przez nas wzorniki lakierów samochodowych charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz powtarzalnością kolorystyczną. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego urządzenia pomiarowego do weryfikacji kolorystyki, jesteśmy w stanie utrzymać te same barwy i odcienie we wszystkich egzemplarzach.

Oferujemy wzorniki lakierów samochodowych m.in. w postaci:
    wachlarzyków czyli w oprawie łączonej śrubą introligatorską
    stojaków naladowych z plexi i innych
    tablic PCW do zawieszania na ścianie

Tablice do zawieszania z wymalowaniami lakierniczymi wykonywane są głównie na bazie z płyty PCW o grubości 5 mm. Całość uzupełniają kostki z poszczególnymi kolorami. Wielkość i kształt kostek ustalana jest z Klientem. Baza tablicy zadrukowana jest indywidualnym projektem graficznym z logiem, instrukcją czy informacjami dodatkowymi. 

Jako producent wzorników możemy również wykonać wzorniki lakierów samochodowych w innej niekonwencjonalnej formie wedle życzenia np.:
    montowane na magnesy do krawędzi regałów,
    z odczepianymi elementami umożliwiającymi zabranie fiszki kolorystycznej do porównania itp.
    z dyspenserami próbek, zrywek itp
    z otworami referencyjnymi w próbkach

kontakt

BAFA Sp. z o.o.

95-050, Konstantynów Łódzki
ul. Łódzka 18
tel./fax.: 42 2 11 48 26
Produkcja i biuro czynne w godzinach:
pn. - pt. 8:00 - 16:00

Wydawanie towarów:
pn. - pt. 19:00 - 22:00
Kontakt (tylko po 19.00)
tel. 502-543-529

NIP: PL 731-204-66-07 REGON: 101757009
BANK: Santander Consumer Bank.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349
BANK: PKO BP S.A.: 12 1020 3408 0000 4702 0415 4332

ZLECENIA / zapytania

Justyna Poddębniak
+48 502 045 865
justyna@bafa.pl
(poligrafia, druk etykiet, druk cyfrowy, reklama zewnętrzna)

ZLECENIA UV (szyby)

Daniel Bogucki
505 178 006
uv@bafa.pl

Dawid Kropidłowski
505 178 006
uv@bafa.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY (graficy)

Piotr Gryz
+48 504 308 556
piotr@bafa.pl


Adam Marganiec
-
a.marganiec@bafa.pl

SEKRETARIAT

Olga Grabowska
+48 506 614 842
biuro@bafa.pl


DZIAŁ DTP (druk cyfrowy i przygotowalnia)

Wojtek Szymanek
503 422 029
w.szymanek@bafa.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Szymański
Kierownik Produkcji 
+48 509 304 078
t.szymanski@bafa.pl

Ewelina Pietras
-
ewelina@bafa.pl
Marcin Miśkiewicz


Michał Bergman


Dariusz Olczak
Katarzyna Świętosławska

Katarzyna Kapuściak

Kamil Hermer

Michał Jachowicz
-
michal@bafa.pl

WYSYŁANIE PLIKÓW

Skorzystaj z transfer plików

SPRAWDŹ CZY NIE WYSTĘPUJESZ NA CZARNEJ LIŚCIE SPAM

Jeśli masz problem z otrzymywaniem lub wysyłaniem poczty sprawdź czy Twoja domena nie występuje na "czarnej liście" http://multirbl.valli.org/

ZARZĄD

Jakub Dobrzyński
+48 501 218 887
jakub@bafa.pl
Tomasz Rola
+48 512 250 060
t.rola@bafa.pl
Tomasz Kozubowski
+48 602 639 675
t.kozubowski@bafa.pl